Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Pomysłowa dekoracja pokoju - ZDRAPYWANA MIARKA WZROSTU

poniedziałek, 26 marca 2018


     Upływający czas widać po tym, jak szybko rosną nasze dzieci. Z dnia na dzień są starsze, bardziej samodzielne, tylko my wciąż piękne i młode ;)

      Żarty, żartami, ale systematyczna kontrola wzrostu jest bardzo istotna i może przyspieszyć diagnozę szeregu chorób, czy niewłaściwą dietę dziecka. Należy pamiętać, że kontrola prawidłowego rozwoju dziecka to bardzo ważny obowiązek każdego rodzica, a nie jego nadgorliwość. To rodzice przebywą z dzieckiem najwięcej czasu, obserwują jego rozwój oraz jako pierwsi mogą dostrzec ewentualne zaburzenia. Jeśli dziecko od urodzenia rośnie powoli, to jest to prawdopodobnie jego cecha osobnicza. W takim przypadku wystarczy systematycznie obserwować zmiany wysokości na przestrzeni kolejnych miesięcy i porównywać je z siatką centylową. Jednak zatrzymanie wzrostu jest sytuacją, której powinien baczniej przyjrzeć się lekarz i koniecznie poszukać przyczyny. Według pediatrów do zakończenia dojrzewania powinno się mierzyć dzieci co pół roku.

      Nasi rodzice mieli do dyspozycji ołówek oraz framugę drzwi. Tak przez wiele lat byłam właśnie mierzona, podobnie jak pewnie większość z was. Choć przez dziesiątki lat taka metoda była praktyczna, to w nowoczesnych wnętrzach naszych mieszkań może się już nie sprawdzać. Warto więc szukać innych możliwości. Problem można w łatwy sposób rozwiązać montując miarki wzrostu, które będą jednocześnie pięknymi dekoracjami pokoików dziecinnych.

     Upływający czas doskonale widać także po tym, jak zmienia się wygląd dziecięcego pokoju. Po ostatnim remoncie w pokoju moje pięciolatki znalazło się również miejsce na nową markę wzrostu. I choć nadal musi w nim królować różowy, bajkowy klimat, to nie jest to miejsce malucha, ale pięciolatki o własnymi pomysłami dekoracyjnymi. Doskonałym rozwiązaniem okazał się wybór zdrapywanej miarki wzrostu “Magiczna Przygoda”z licznymi dodatkami utrzymanymi w ulubionym różowym kolorze. 

W zestawie znajdziemy:

- miarkę ścienną z powłoką do zdrapywania
- zestaw 25 ozdób z rysunkami
- 41 naklejek do zapisywania dat pomiarów wzrostu 
- klej mocujący Glue Drop
- kartę edukacyjną z ciekawostkami


      Miarka ścienna wykonana jest z elastycznego plastiku. Na miarce należy umieścić suwak oraz wizerunek Wróżki, która wędrującej do magicznego zamku. Miarka zdrapka posiada bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci chmurek z powłoką do zdrapywania. Ten ciekawy element pozwala w prosty sposób zaznaczać kolejne etapy wzrostu dziecka. Zdrapywanie powłoki może być świetną nagrodą i zabawą dla dzieci. Dodatkowo daty poszczególnych pomiarów możemy zapisywać na dołączonych naklejkach, w ten sposób mamy wszystkie dane w jednym miejscu. W zestawie znajdziemy również kolorowe ptaszki, serduszka, baloniki, które można w łatwy sposób przykleić za pomocą dołączonego kleju Glue Drop. Tym oczywiście u nas zajęła się córka i była to dla niej fantastyczna zabawa.
     Zdrapywana miarka wzrostu to wspaniały dodatek i ozdoba dziecięcego pokoju, ale także oryginalnym pomysłem na prezent. Wszystkie elementy zapakowane są z dużą starannością w estetyczne pudełko, a dostępne są w dwóch rewelacyjnych rodzajach “Kosmiczna Przygoda” dla chłopców oraz “Magiczna Przygoda” dla dziewczynek. 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Tak, fajny dodatek do pokoju dziewczynki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze przyznam,że nie słyszałam o takiej miarce wzrostu. A jest po prostu rewelacyjna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Poszukiwany serwis drzwi w Krakowie. Macie kogoś sprawdzonego? Znacie ich - https://kniz.pl/serwis-okien-i-drzwi/ ? A może kogoś innego? Chodzi o solidną realizację.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia