Słuchawki, w których nie stracisz kontaktu z dzieckiem

wtorek, 27 listopada 2018

 
  O tym jak ważna jest rola matki w pierwszych latach życia dziecka wie każda z nas. Należy jednak pamiętać, że dobra mama to szczęśliwa mama. Warto znaleźć każdego dnia trochę czasu dla siebie. Nic tak nie relaksuje jak dobra muzyka i ulubiona płyta.

Jak pogodzić słuchanie muzyki i nie tracenie kontaktu z dzieckiem?

Firma Aftershokz postanowiła rozwiązać problem raz na zawsze. Mają oni w swojej ofercie tylko jeden, ale za to bardzo dopracowany produkt. Są to słuchawki z przewodnictwem kostnym.
 


Słuchawki z przewodnictwem kostnym - jak to działa?

     Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakładamy na wysokości kości policzkowej, a dźwięk przekazywany jest przez drgania, więc ucho jest całkowicie odsłonięte. Dzięki temu jednocześnie słychać muzykę jak i całe otoczenie, a w tym nasze dziecko. Producent zadbał o wszelkie kwestie technologiczne. Przede wszystkim słuchawki działaj.a na Bluetooth, więc nie trzeba się martwić kablem. Na pełnym naładowaniu są gotowe grać do 6 godzin, więc żaden spacer im nie straszny. Giętki i lekki pałąk sprawi, że będą bardzo komfortowe (nawet jeśli używasz okularów), a wielofunkcyjny przycisk pozwoli Ci chociażby odbierać połączenia telefoniczne. Warto wiedzieć, że są odporne na pot i delikatny deszcz. Teraz możesz jednocześnie rozmawiać przez telefon i słyszeć dziecko. Zastosowań tego typu słuchawek może być znaczenie więcej, ale to już zależy od Twojej kreatywności.

Słuchawki z przewodnictwem kostnym, to fajna nowinka na rynku.
Co najchętniej byście posłuchali?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Nigdy o nich nie słyszałam :) i jakoś tak nigdy nie miałam ochoty słuchać muzyki w słuchawkach przy dzieciach :) wolę to robić naprawdę wtedy, gdy mam czas i ochotę. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia