Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Koty Smart Bingo - Gra edukacyjna

czwartek, 26 listopada 2020

 Kapitan Nauka od wielu lat dba o rozwój najmłodszych oferując wysokiej jakości pomoce edukacyjne - gry oraz książki dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Firma jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i nadal nie spoczywa na laurach oferując coraz bogatszą bazę produktów. Wśród najnowszych gier edukacyjnych znajdziemy prawdziwą gratkę dla miłośników kocich piękności i gier typu bingo. 

      Koty Smart Bingo to gra edukacyjna podczas, której dzieci nauczą się rozróżniania kolorów i wypatrywania szczegółów, ćwicząc przy tym percepcję wzrokową, spostrzegawczość oraz koncentrację. Bez wątpienia istotna jest również strategia rozgrywki oraz logiczne myślenie. Zresztą zobaczcie sami.

Zawartość pudełka:
  • 4 dwustronne plansze
  • koło do losowania ze strzałką
  • 53 żetony
  • pasek zwycięstwa i puchar
 
      Zasady gry opierają się na prostej i dobrze znanej grze bingo. Wystarczy zakręcić kołem losującym i jak najszybciej odszukać na swojej planszy wybrany rysunek kota lub kolor kłębka włóczki. Celem gry jest zaznaczenie na planszy 4 wylosowanych rysunków lub kolorów w jednym rzędzie - w pionie, poziomi lub po skosie.

     Jedno koło pozwala na wylosowanie pola koloru lub pola z ilustracją, dzięki czemu możemy grać w oba warianty jednocześnie. To od nas zależy, którą plansze wybierzemy do zabawy. Na kole losującym widzimy tylko kocie głowy, natomiast na planszy mamy urocze kotki w szalonych pozach. Trzeba naprawdę wytęż wzrok, by wskazać odpowiedniego kotka, a zabawa nabiera emocji.  
 
 
Tytuł: Koty Smart Bingo
Wydawca: Kapitan Nauka
Wiek graczy: 3-7 lat
Czas gry: 10-20 min
Ilość graczy: 1-4 osób
Kategoria: gra edukacyjna


Kto zdobędzie puchar i zostanie zwycięzcą całej rozgrywki? Zakręć kołem i wylosuj zwierzaka lub kolor! Układaj żetony i krzycz BINGO!
 
 
     Smart Bingo Koty to prosta gry dla całej rodziny, w której zabawa łączy się z nauką. Dziecko uczy się rozróżniać kolory, wypatrywać szczegóły oraz ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację. W instrukcji znajdziecie kilka pomysłów na grę, w zależności od wieku uczestników i stopnia zaawansowania. Zasady są bardzo proste i możemy je dowolny sposób modyfikować. Warto równiez wspomnieć, że w grę można bawić się w pojedynkę. Smart Bingo Koty może stanowić również ciekawą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli podczas zajęć przedszkolnych. 
 
       Wszystkie elementy są estetycznie i solidnie wykonane - gruba tektura, zaokrąglone rogi i barwna szata graficzna. Dodatkowym atutem są ilustracje uroczych kotków przygotowane przez Kingę Spiczko, które z pewnością spodobają się nie tylko małym kociarzom. Sympatyczne koty szaleją na planszach zapraszając wszystkich do wesołej zabawy.
 

Kto lubi gry typu bingo?

Post powstał w ramach projektu:
http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Na pewno przyjrzymy się tej grze bliżej 🙂

    OdpowiedzUsuń
  2. Urocza szata graficzna,a forma zbliżona do klasycznego bingo zawsze nam odpowiada :) Kapitan Nauka jak zwykle w dobrej formie! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia