Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Rozwijamy wielki talenty małych odkrywców

piątek, 21 października 2022

 

Nie jest niczym nowym, że najefektywniej poznajemy świat przez bezpośredni kontakt i działanie. W edukacji dzieci coraz większy nacisk kładzie się na wykorzystanie obserwacji oraz doświadczeń, które pozwalają wywołać efekt "wow" oraz rozbudzić naturalną ciekawość.

 Sklep internetowy WielcyMalcy.pl

      W poszukiwaniu zabawek edukacyjnych oraz pomocy naukowych trafiłam do sklepu WielcyMalcy.pl. Gdzie szybko okazało się, że znajdę tam wszystko, co potrzebujemy do naszych botanicznych eksperymentów.

     W ofercie sklepu znajdziecie drewniane zabawki - puzzle, klocki, pojazdy oraz gry. Zabawki te opierają się na edukacji zgodnej z założeniami Montessori. Pozytywnie wpływają one na kształtowanie zdolności manualnych, pobudzają funkcje poznawcze maluchów oraz angażują wszystkie zmysły. Połaszenie zabawy i nauki to najskuteczniejsza metoda poznawania świata. Wśród zabawek edukacyjnych znajdziemy propozycje kształtujące małą motorykę, samodzielności, koncentracji oraz pozwalające przeprowadzać proste obserwacje przyrodnicze. Zabawki te zwykle są wykonane z naturalnych surowców, które są w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Na stronie sklepu znajdziemy również zabawki na zewnątrz, m.in. akcesoria plażowe oraz sportowe, narzędzia ogrodowe, pojazdy zdalnie sterowane jeżdżące i latające, czyli wszystko co może uatrakcyjnić czas spędzany na świeżym powietrzu.

Nasze zakupy w WielcyMalcy.pl 

     Do naszych domowych eksperymentów wybraliśmy Stacja uprawy roślin Science Can Top Bright. Obecnie urządzenie jest na stronie WielcyMalcy.pl w promocyjnej cenie, która jest najniższa wśród ofert internetowych. Zamówienie przebiegli bez najmniejszych problemów, a przesyłka trafiła bezpośrednio do naszych rąk już na drugi dzień. Jest to świetna opcją, jeśli potrzebujesz czegoś na już np. jako szybki prezent. 

     Stacja Science Can Top Bright prezentuje się znakomicie i zdecydowane pobudza wyobraźnię oraz zachęca do eksperymentowania. W jednym urządzeniu znajdziemy dwa tryby uprawy roślin – dzienną oraz nocną. Dzięki czemu stacja idealnie sprawdzi się w eksperymentach, w których badamy wpływ światła na rozwój roślin. Takie doświadczenia planujemy wykonać w najbliższym czasie i już dziś zapraszam do śledzenia naszego blogu, gdzie na pewno pochwalmy się efektami. 

     Przydatnym rozwiązaniem są miarki, które umożliwiają kontrolę poziomu wody oraz pomiar wzrostu roślin. W stacji możliwe jest prowadzenie hodowli roślin w wodzie lub w glebie. Łatwo można dostosować warunki uprawy do wymagań roślin i przebiegu doświadczenia. W zestawie znajdziemy również uroczą łopatkę, plastikową  pincetą, butelkę z atomizerem oraz bawełnę. Całe urządzenie jest proste w obsłudze, bezpieczne i skierowane dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym.

Czy wasze dzieci lubią eksperymentować?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Mojej koleżanki dzieci bardzo lubią wszelkie doświadczenia itd. zdobywają tym sposobem wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie inspirujące i rozwijające zabawy. To świetny pomysł na prezent!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł z takim zestawem :) sama bym wypróbowała

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie edukacyjne zestawy. Tego nie znałam, a wygląda świetnie! Aneta S.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia