Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Namiętna wojna. Dirty wild. Tom 2 - Laurelin Paige

sobota, 1 października 2022


Namiętna wojna to kolejna powieść z cyklu Dirty Wild autorstwa Laurelin Paige, amerykańskiej pisarki  powieści pełnych namiętności i romansów. Na swoim koncie ma bestsellerową serię Uwikłani, która stała się jedną z najlepiej sprzedających się trylogii erotycznych w Stanach Zjednoczonych.
   
Autorka: Laurelin Paige
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 288
 
 
      Jolie i Cade wracają do rodzinnego domu po siedemnastu lata nieobecności. To tu po raz pierwszy się spotkali, to tu narodziło się ich uczucie oraz namiętności. Nie można jednak powiedzieć, że ten dom był oazą spokoju i rodzinnej sielanki. Rządził w nim żelazne zasady Langdona Stark - dyrektora ekskluzywnej szkoły o bestialskich metodach wychowawczych. Matka Code'go, kobieta po przejściach, już wielokrotnie uwikłana była nieudane związki, jednak według jej osądu ślub ze Starkiem był największą szansa dla niej i nastoletniego syna. Sprowadziła go do domu męża i pasierbicy mając nadzieję na stabilizację oraz udany związek. Jedynie Julianna znała bolesną prawdę o poczynaniach ojca. Przez lata narażona na kary i zakazy wypracowała skuteczne metody przetrwania w tym przerażającym świecie.  

     Po latach Jolie prosi Code'go o przysługę i wspólnie wracają do domu oprawcy, by zrealizować uknutą intrygę i pogrążyć Langdona Stark. Ich wizyta to również powrót do niełatwych wspomnień, do których bali się wracać przez całe życie i być może odkrycia czegoś więcej. 

Ryzykowna miłość, tajemnice z przeszłości i zemsta, która najlepiej smakuje na zimno! 

     Musze przyznać, że nie tego spodziewałam się po książce autorstwa Laurelin Paige. Namiętna wojna. Dirty Wild. Tom 2 to wstrząsająca i pełna skrajnych emocji opowieść o poszukiwaniu miłości. Książkę przeczytałam ekspresowo, bez cienia znużenia, ale nie jest to lekka pozycja. Opisane wydarzenia mrożą krew w żyłach i sprawują, że czytelni musi poznać dalszy rozwój sytuacji. Książka porusza problem psychicznej i fizycznej przemocy w rodzinie, brak wsparcia dla ofiar i to jak traumatyczne przeżycia wpływają na postawy oraz przyszłe decyzje. 
     Bardzo przypadły mi do gustu retrospekcje Jolie i Code'go z przeszłości oraz czasu teraźniejszego. Autorka krok po kroku odkrywa przed czytelnikiem historię i odczucia bohaterów widziane ich oczyma. Sami bohaterowie są doskonale wykreowani, a obraz idealnego dyrektora elitarnej szkoły to przykład, jak szufladkujemy ludzi nie dopuszczając innych, często mrocznych możliwości. W książce nie zabrakło oczywiście namiętnych scen, ale były one tylko nieznacznym tłem w serii szokujących wydarzeń.
      Historia skonstruowana przez Laurelin Paige trzyma w napięciu od pierwszych stron do samego końca. Kibicowałam Code'mu i Jolie, liczyłam na ukaranie potwora, a zakończenie wywróciło większość spraw. Cóż pozostaje czekać na kolejny tom, który być może wyjaśni coś więcej.

Zobacz również na blogu:
 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Co do obrazów, które robią różnicę, polecam - https://joniak-galeria.pl/ To coś, w co naprawdę warto wejść. Robi fajny klimat. To galeria obrazów w Krakowie - polecam, sporo inspiracji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia