Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Ciało człowieka"- Mały Odkrywca idzie do szkoły.

czwartek, 28 kwietnia 2016

W tym miesiącu chcieliśmy zaprezentować grę, która niezmiennie urozmaica nam chwile nudy. "Ciało człowieka" to jedna z 6 gier należących do serii Mały Odkrywca idzie do szkoły. Seria ta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 10 lat, które rozpoczynają przygodę ze szkołą. Gry zawierają tematy i treści poruszane w nauczaniu wczesnoszkolnym. Dzięki zabawie dzieci z przyjemnością poznają zagadnienia oraz rozbudzają chęć do dalszej nauki. 

Gra odpowiednia dla dzieci w wieku:  7+
Rodzaj gry: edukacyjna
Liczba graczy: 2-4 
Czas gry: 20-30 minut 
Rok wydania: 2015
Producent: Trefl
Cena: 17-29 złZestaw zawiera:
  • 55 kart z pytaniami podzielonymi na 4 kategorie
  • komplet 4 żetonów odpowiedzi A B C
  • 4 sześcioczęściowe obrazki puzzlowe
  • specjalną wkładkę z tarczą losującą i podajnikiem do kart
  • instrukcje
Mały Odkrywca idzie do szkoły – Ciało człowieka zawierająca 150 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności dotyczących budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Pytania podzielone są na 4 kategorie:
- Narządy i ich funkcjonowanie - pytania na temat budowy oraz funkcji wszystkich narządów ludziki, trzy pytania na każdej karcie, typu ABC.
- Układ ruchu - pytania o układ szkieletowy oraz mięśniowy, trzy pytania na każdej karcie, typu ABC.
- Co to jest? - pytania dotyczą rozpoznania zaznaczonych narządów człowieka, po jednym pytaniu na karcie, typu ABC
- Tak czy nie?- pytania dotyczą całego organizmu człowieka, po trzy pytania na każdej karcie, typu tak-nie.
Warto wspomnieć, że prawidłowe odpowiedzi są zapisane pogrubionym drukiem.


Karty z pytaniami umieszcza się w przegródkach wokół planszy do losowania. Karty i podajnik są kolorowe, estetycznie wydanie, niestety przegródki, w których umieszcza się karty są bardzo delikatne i szybko się niszczą.
Zestaw pozwala na przeprowadzenie 3 wariantów rozgrywki dostosowany do poziomu graczy.

Gra zapewnia wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny, będącą doskonałym połączeniem zabawy i nauki. Gra trenuje pamięć, ćwiczy umiejętność skupienia uwagi oraz logicznego myślenia. Dla młodszych dzieci układnie puzzli jest już doskonałą zabawą i nauką. Puzzle wykonane są z grubszej tekturki i przedstawiają 4 różne układy narządów - układ mięśniowy, szkieletowy, krwionośny oraz pokarmowy.Polecam grę dla każdego małego miłośnika biologii, to doskonały sposób na naukę i powtórkę. Gra "Ciało człowieka" z pewnością podsunie wiele odpowiedzi na temat budowy oraz funkcjonowania człowieka.  Może być również początkiem wspaniałej podróżny po naszym organizmie. Może przecież powstać plakat, puzzle lub karty, które będą rozszerzeniem gry. To okazja dla rodzica, aby zainspirować swoje dziecko do dalszej nauki i poszerzenia własnej wiedzy na ten temat.  Gra sprawdza się zarówno w domu jak i w szkole.


Trefl to rodzima firma, której asortyment powstaje w Polsce.


 Post powstał w ramach projektu:
http://mamajanka.blogspot.com/2016/02/grajmy.html


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
Mama do sześcianu :)


1 komentarz:

  1. Kupiłyśmy ostatnio też od Trefla gre o człowieku tylko inną ;-) Nasza jest 8+. Ale i ta wygląda super :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia