Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Fotozeszyt Saal Digital.

niedziela, 18 czerwca 2017

Fotozeszyt
Dzięki uprzejmości Saal Digital miałam możliwość przygotowania i uwiecznienia naszych codziennych chwil na kartach fotozeszytu.
       W ofercie Saal Digital znajdziemy możliwość wykonania odbitek, fotoksiążek, fotozeszytów, fotoobrazów, plakatów, kalendarzy, fotoprezentów np. etui na iPhone'a, fotokubki, itp. oraz zestawy przykładowe i druki testowe. Możliwości jest naprawdę wiele, a dzięki aplikacji, którą wystarczy pobrać ze strony www.saal-digital.pl, możemy skomponować swój produkt w zaciszu domowym.
 
Fotozeszyt

        Aplikacja jest bardzo czytelna, łatwa w obsłudze i daje duże możliwości indywidualizacji projektu. Nasze projekty zostają zapisane i są cały czas do naszej dyspozycji. Dowolny dobór szablonu, okładki, tła, motywów, własnych tekstów oraz układu zdjęć pozwala na wykonanie wymarzonego produktu. Zdjęcia możemy dowolnie przycinać, wykonywać zbliżenia i poddawać je innym obróbkom. Doskonała zabawa i satysfakcja z tworzenia dostępna jest zarówno dla profesjonalistów, jak i wszystkich amatorów fotografii. 
          Nasz fotozeszyt składa się z  22 stron, ma wymiary 21 x 30 cm oraz orientację poziomą. Finalny produkt dotarła do nas po tygodniu, a efekty przerosły oczekiwania. Okładka zeszytu wykonana jest z matowej, grubej foli, która dobrze zabezpiecza zdjęcia i fajnie dopełnia całość. Jakość wykonania i wykończenia detali jest bardzo dobra, a karty grube wysokiej jakości. Fotozeszyt łatwo się otwiera i przegląda, a sztywne i matowe stron doskonale poskreślają piękno zdjęć. Jakość zdjęć jest doskonała, kolory są soczyste, a całość prezentuje się bardzo ładnie.

Fotozeszyt
Fotozeszyt
Fotozeszyt
Fotozeszyt
       Fotozeszyt od Saal Digital, polecam jako portfolio, prezent dla bliskiej osoby lub piękną pamiątkę rodzinną.

http://www.saal-digital.pl/

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

8 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia