Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią

sobota, 20 stycznia 2018

Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią

     Szum fal, zapach morza i życie na statku, które jest trudne i niebezpieczne, ale również lukratywne. Czas nabrać wiatru w żagle! Odpływamy!

     "Złote czasy piratów" to kolejna książka serii Interaktywna przygoda z historią wydana nakładem wydawnictwa Meandry. W książce "Średniowiecze", poznawaliśmy niełatwe życie w średniowiecznej Europie, tym razem przemierzamy morza i oceany w poszukiwaniu sławy i bogactwa. 


Autor: Bob Temple
WydawnictwoMeandry
Data wydania: 06.12.2017
Liczba stron: 112
Oprawa: miękka
Kategoria wiekowa: 8+
Cena okładkowa: 22,00 zł

     Jesteś mieszkańcem jednej z Wysp Karaibskich i marzysz o dalekich, morskich podróżach. Do nabrzeża zbliża się żaglowiec, to idealna okazja by zmienić swoje życie. Pora rozpocząć swoją morską przygodę, lecz który ze statków wybrać - statek marynarki wojennej, kupiecki, korsarski, a może okręt piracki. Decyzja zależy od ciebie, ale pamiętaj wpłynie ona na dalszy ciąg opowieści. Przed tobą 3 różne opowieści, 38 punktów decyzyjnych i 14 odmiennych zakończeń. Wystarczy stosować się do wskazówek zamieszczonych na dole każdej strony.
Żyjesz w czasach, w których piraci rządzą na morzach i oceanach. Będziesz przeciw nim walczyć czy się do nich przyłączysz? *

     Twoja historia może zakończyć się na bezludnej wyspie, na statku pirackim lub zginiesz nim prawdziwa przygoda się rozpocznie. Krótkie opowiadania są ciekawe i nieprzewidywalne.  Na swojej drodze spotkasz bezwzględnego kapitana Morgana, przerażającego Czarnobrodego oraz  eleganckiego Czarnego Barta, który w niedziele popołudnia organizuje na pokładzie swoich statków msze święte. Towarzystwo doborowe, ale to tylko z niektóre z postaci, które możesz poznać podczas lektury. 

Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią
Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią
Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią
Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią

     Książka "Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią" przybliża nie tylko fakty i postacie historyczne związane z życiem na morzu, ale również elementy geograficzne Morza Karaibskiego, Oceanu Atlantyckiego i przyległych lądów. Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych ilustracji, mapę, słownik i zbiór najistotniejszych dat. Lektura do doskonała okazja na poszerzenie wiedzy historycznej, a może i jej rozbudzenie. Książka odmienna od innych powieści historycznych z pewnością zainteresuje młodszych czytelników.


*fragment książki "Złote czasy piratów. Interaktywna przygoda z historią" Bob Temple  

Którą z książek wybierasz? 

 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
 
 

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia