Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

TURYSTYCZNA RODZINKA 2018

piątek, 23 lutego 2018


Rozpoczynamy 8. edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Turystyczna Rodzinka" 2018.

     Tegoroczna edycja pod hasłem "Na szlakach niepodległości"związana jest z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości po okresie zaborów. Cele konkursu:

 - promocja spędzania czasu wolnego w sposób aktywny,
- zachęcenie rodzin do wspólnego systematycznego
- uprawiania turystyki i krajoznawstwa w różnych formach,
- popularyzowanie zdobywania odznak turystycznych i krajoznawczych,
- kształtowanie poszanowania dla przyrody i postaw proekologicznych. *

     Nasze małe podsumowanie wypraw w 2017 roku możecie zobaczyć w poście Z Dzienniczka Wypraw Rodzinnych 2017.
     Przed nami jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. W tym roku bardzo chciałam odwiedzić Mazury i oczywiście Warszawę, bo przecież obchodzimy w tym roku obchodzimy jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zobaczymy co się uda :)
Do zobaczenia na szlakach turystycznych!
Turystyka rodzinna to coś więcej, niż zwykła wycieczka osób spokrewnionych ze sobą.
Wspólne wędrowanie i wypoczynek dostarczają wielu niedostępnych na co dzień przeżyć i wrażeń. Rodzice i dzieci mają okazję bycia ze sobą, budowania wzajemnych relacji, wzmacniania łączących ich więzi. Rodzinne wędrówki są formą edukacji i wychowania najmłodszych, uczą samodzielności, odpowiedzialności, organizacji, umiejętności radzenia sobie w nieprzewidzialnych sytuacjach. *

Dla zainteresowanych kilka istotnych informacji.

W konkursie mogą wziąć udział rodziny wspólnie uprawiające turystykę, które:

1. Zgłoszą w terminie do 30.08.2018 roku do biura Zarządu Głównego PTTK na adres ZG PTTK ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa lub na adres mailowy: poczta@rodzina.pttk.pl chęć uczestnictwa w nim (karta do pobrania ze strony www.rodzina.pttk.pl),

2. Odbędą w terminie do 30 grudnia 2018 roku, co najmniej 8 wycieczek turystycznych, jedno- lub wielodniowych, pieszych, kolarskich, kajakowych itp. z uwzględnieniem obiektów i imprez związanych z jubileuszem stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

3. Opiszą przebieg wycieczek, potwierdzą ich przebieg w obiektach zlokalizowanych na trasie i w ciekawy sposób odzwierciedlą go w specjalnie przez siebie przygotowanym Dzienniczku Wypraw Rodzinnych. Wśród 8 wycieczek: co najmniej 2 należy odbyć po najbliższej okolicy (gminie, powiecie), co najmniej 2 na terenie województwa, pozostałe wg uznania.

4. Prześlą Dzienniczki Wypraw Rodzinnych na adres w/w do 15 stycznia 2019.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.rodzina.pttk.pl

* Regulamin TURYSTYCZNA RODZINKA 2018


Jakie miejsca polecacie na wypad rodzinny?

https://www.mamadoszescianu.pl/2018/02/turystyczna-rodzinka-2018.html

 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!15 komentarzy:

 1. Fajna inicjatywa! My mamy w Bukowinie dom, w którym mieszkał Piłsudzki, jest pamiątkowa tablica i zawsze na Święto Niepodległości są tam obchody :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa. Już kilka razy się przymierzałam do wzięcia udziału. Może tym razem się uda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wasze podróże są imponujące :) Piękne zdjęcia, będę do Was zaglądać z przyjemnością.

   Usuń
 3. Całkiem fajna inicjatywa!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł :) Lubimy wycieczki i liczę na to, że w tym roku troche uda nam się zrealizowac :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwa lata temu pierwszy raz zostaliśmy oficjalnie Turystyczną Rodzinką. Dla mnie była to super motywacja jeśli chodzi o dokumentowanie wycieczek - Dzienniczek jest doskonałą pamiątką na lata. W 2018 zamierzam powtórzyć tę przygodę :)

  Jeśli chodzi o zamki, całkiem blisko macie przepiękny Szlak Orlich Gniazd (w zeszłym tygodniu "odkryłam" ten w Olsztynie - "zakochałam się" i na pewno będę wracać!), ale jeśli masz na myśli także te krzyżackie - tych Ci u nas dostatek! Zapraszamy do nas w drodze na Mazury :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybieramy się na Mazury, ale ... ciii! Żeby nie zapeszyć :)

   Usuń
 6. Fajna inicjatywa. Również uwielbiamy wycieczki. Już nawet kilka miejsc do odwiedzenia w tym roku mamy na liście ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli planujecie wyjazd na wakacje w tym roku to myśle, ze warto zamówić coś takiego jak deska do pływania z wiosłem W zeszłym roku te deski były bardzo popularne i powiem szczerze, że sama myślę o zamówieniu jednej z nich. W tym roku planujemy wyjazd samochodem do Chorwacji.

  OdpowiedzUsuń
 8. A masz jakąś miejscówkę, do której warto wyjechać do SPA? Myślę nad tym miejscem w Krakowie - https://moonlightspa.pl/wieczor-panienski-w-spa-krakow/ Czy warto tam uderzyć? A jeśli tak, to na co zwrócić uwagę?

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, że podróżujecie z dziećmi. Na https://beneluks.pl/ czytałem na temat wakacji w krajach Beneluksu i widoki zachęcają - byliście może?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia