Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

"Matematyka na święta" - malujemy jaka

środa, 28 marca 2018

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych nabrało ostatecznego rozpędu. Pomiędzy zakupami, porządkami i wypiekami warto zaprosić starszaki do zabaw matematycznych.


To już ostania nasza propozycja w ramach świątecznego projektu "Matematyka na święta" zaproponowanego przez Bubę blogu Bajdocja. Przyszła najwyższa pora na ozdabianie jajek,  a przy okazji do ćwiczeń w odwzorowaniu oraz  wprowadzenia do symetrii osiowej. 


Pokoloruj jajka, upiecz babkę, złap królika, kup sikawkę! Bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi.

 Zobacz również:
1. Matematyka na święta - kalendarz
2. Matematyka na święta - pisankowa matematyka

Wszystkie linki uczestników możecie zobaczyć na "Matematyka na święta" 2 - linki uczestników
https://bajdocja.blogspot.com/2018/02/druga-edycja-projektu-matematyka-na.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


5 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia