Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Sisters Tom 9. Plątać się pod nogami

sobota, 10 marca 2018


     Najnowsza cześć komiksowych przygód niesfornych sióstr już w księgarniach. Co tym razem czeka nasze bohaterki?


Seria: Sisters
Autor: Christophe Cazenove i William Maury
Wydawnictwo: EGMONT Polska
Data wydania: 07.02.2018
Liczba stron: 48
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładkowa: 24,99 zł
KOMIKSY

     W dziewiątym tomie opisującym zwariowane życie nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine dużo się dzieje. Dziewczynki psocą, śmieją się, złoszczą i sprawiają, że ich wspólne życie momentami nie jest łatwe, jednak z drugiej strony zawsze mogą na siebie liczyć. Można rzec typowe rodzeństwo! Na pierwszy plan, tej części, wysuwają się przygotowania do bal na zakończenie roku szkolnego. Siostry wybierają sukienki i poszukują partnerów, co okazuje się nie lada wyzwaniem, ponieważ dziewczynki mają wysokie wymagania. Wendy martwi się, że jej chłopak nie lubi tańczyć, a z kolei Marine na problem ze swoim towarzyszem.


      Krótkie, często jednostronicowe historyjki są pełne emocji i humoru z życia codziennego dwóch sióstr. Nie sposób nie uśmiechnąć się pod nosem patrząc na wygłupy i sprzeczki bohaterek. Jednocześnie ich przygody mogą stać się idealnymi przykładami do dyskusji z dziećmi na temat relacji rodzinnych i prawidłowego zachowania. Warto pamiętać, że każdy tom można czytać niezależnie od pozostałych z serii i wracać do opowieści w nienadarzającej się chwili. 
    Ilustracje Williama Maury przyciągają oko zwłaszcza kolorystyką oraz starannością. Doskonale przedstawia karykaturalne miny bohaterek oraz zadbał, aby każda z plansz była bogata w różnorodne szczegóły. Nie możemy zapomnieć o drugim planie, na którym równie często rozgrywa się akcja i możemy tam dostrzec coś zaskakującego.
     Myślę, że seria przyniesie mnóstwo frajdy nie tylko najmłodszym, ale również starszemu rodzeństwu, a może nawet rodzicom.

Czytaj również Sisters tom 2. Będzie zabawa

Wkrótce tom 10: Pełne energii

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia