Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Hokus-Pokus. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

środa, 24 lipca 2019


     Lubicie magiczne sztuczki? Pokazy iluzjonistów i akrobatów? Dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn i przeżyjcie cyrkową przygodę.

      Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Hokus-Pokus to już 9 tom przygód sympatycznej dziewczynki mieszkającej w bloku Na Bateryjce. Emi wraz z przyjaciółmi: Anielę, Faustynę, Florą oraz Frankiem tworzą zgraną paczkę, która ma wiele szalonych pomysłów zgodnie z mottem klubu NIGDY WIĘCEJ NUDY!

Autor: Agnieszka Mielech
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 15.05.2019
Liczba stron: 176
Oprawa: miękka
 Cena: 19,99 zł

     Tym razem członkowie Tajnego Klubu Superdziewczyn biorą udział w niezwykłym Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii. Jak się okazuje o karierze cyrkowej marzą nie tylko dzieci, ale i dorośli. Do paczki Emi z wielkim zapałem dołącza Pani Laura i wspólnie przygotowują wspaniały pokaz akrobatyczno-eksperymentalny. Popisy wymaga wytrwałych treningów sportowych, wiedzy fizycznej i chemicznej oraz zmysłu artystycznego. Każde z dzieci odkrywa swoje mocne strony, doskonali swoje możliwości i pokonuje własne bariery. Rywalizacja jest zacięta, bo konkurentem zostaje sam profesor Kaganek, który porzucił pracę naukową na rzecz kariery iluzjonisty.

     Podczas cyrkowej przygody Klub Superdziewczyn i Superchłopaka przeprowadzi również kolejną tajną misję – na rzecz cyrkowych zwierząt. 
Czy misja się powiedzie i co wspólnego ma z tym kucyk Milo, tego dowiecie się w czasie lektury. 

   
     Po raz kolejny spędziliśmy miłe chwile z paczką Emi. Tom pełen cyrkowych sztuczek, akrobatyki, odrobiny fizyki i dobra płynącego z głębi serca przypadnie każdemu do gustu. Cyrkowa przygoda wciąga nas bez reszty i z trudem przerywaliśmy lekturę. Poznaliśmy mnóstwo pojęć związanych ze światem cyrkowym i podstawami fizyki. Tajny Klub zainspirował nas do poszukiwań nowych informacji, przeprowadzenia doświadczeń Franka oraz zwrócił naszą uwagę na losy cyrkowych zwierząt.
     Książkę polecamy wszystkim miłośnikom Emi oraz nowym czytelnikom, którzy pragną rozpocząć przygodę z Tajnym Klubem Superdziewczyn i Superchłopaka.
Emi na naszym blogu:
 Znacie sympatyczną Emi?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. ooo mojej Liwii na pewno by się spodobało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubimy tę serię. Jest fantastyczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Seria, która szybko spodoała się naszej Pierworodnej. Nie wiedziałam, że już tyle tomów jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna propozycja dla dziewczynek :)
  Pozdrawiam gorąco i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealna dla mojej siostrzenicy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uuuuuu wydaje się lekturą idealną dla mojej Młodej! Muszę poszukać!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia