Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik superdziewczyny

piątek, 31 sierpnia 2018

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

     Ostatnie dni wakacji. Wyprawka skompletowana, piórniki spakowane, stroje galowe wystarczy wyprasować i jesteśmy gotowi na początek nowego roku szkolnego. I wtedy wszytko naprawdę się zacznie. Plany lekcji, zajęcia dodatkowe, sprawdziany, zebrania i mnóstwo spraw do ogarnięcia w szkole oraz przedszkolu.  Jak tu nie zwariować? Trzeba mieć dobry plan!

   Gdy otrzymałam nowy planer z serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” poczułam się jakbym znów miała 12 lat. Cudowne uczucie i odrobina żalu, że takich pozycji nie było wówczas.


Autor: Agnieszka Mielech
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 08.2018
Liczba stron: 176
Oprawa: zintegrowana
 Cena: 29,99 zł

     W Szkolniku superdziewczyny, na przeszło 170 stronach, znajdziecie mnóstwo miejsca na tajne zapiski, planowanie i opracowywanie działań. Autorka w 7 KROKACH SUPERDZIEWCZYNY DO SUPERORGANIZACJI podpowiada, jak zrobić wszystko w swoim czasie i znaleźć więcej chwil na zabawę i relaks. Wszystko wystarczy zaplanować, a potem tak trzymać przez cały rok szkolny.
     Na pierwszych stronach jest miejsce na autoportret, najistotniejsze informacje o właścicielce i jej szkole. Następnie planer roczny, plan lekcji, odrabianki, czyli miejsce na zaplanowanie odrabiania prac domowych oraz strony poświęcone na określenie celów i planów. Najwięcej miejsca w szkolniku zajmuje planer tygodniowy, gdzie w przejrzysty sposób można rozpisać swoje zadania na każdy dzień tygodnia. Pomiędzy kolejnymi stronami znajdziemy również karty do organizacji urodzin, świąt, ferii czy wakacji. W łatwy sposób można przygotować listę prezentów świątecznych, ogarnąć przygotowania do Sylwestra, podjąć noworoczne postanowienia oraz pamiętać o ważnych datach w ciągu całego roku. Szkolnik zawiera wiele materiałów do samodzielnego opracowania - walentynkowe zabawy, quiz na superdziewczynę, marudnik, kronikę sukcesów i wydarzeń oraz wiele więcej. Prezentowane są również sylwetek dwunastu superdziewczy, których wyjątkowe osiągnięcia zachęcają do podjęcia własnych wyzwań. Możemy poznać ich ścieżki życiowe, dokonania oraz poszerzyć swoją wiedzę o trudne pojęcia. Anne Frank, Simony Kossak, Fridy Kahlo, J.K. Rowling czy Beyoncé, to tylko niektóre z opisywanych postaci.
     Szkolnik jest uniwersalny, ponieważ nie zawiera sztywnych dat, nie jest też nazbyt kolorowy. Właściciela samodzielnie może określić terminy i zadbać o kolorystykę planera dostosowując go do indywidualnego gustu. 

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

     Szkolnik Superdziewczyny to świetna propozycja dla wszystkich dziewczynek w wieku szkolnym. Zapewni miłe chwile odrywając się od codziennych obowiązków, a jednocześnie pomoże w nauce systematyczności i planowaniu zadań. 
 
 
 

Korzystasz z notesu lub planera na co dzień?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Super szkolnik. Idealny notatnik dla małych dziewczyn.;-) Nam przydałaby się wersja dla chłopaków.;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie było takiego, kiedy ja chodziłam do szkoły ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, ja też wzdycham że kiedyś nie było takich fajnych planerów i kalendarzy...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny notatnik, jak córeczka podrośnie to na pewno jej taki kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zauważyłem na tym blogu bardzo dużo ciekawych wpisów.To bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia