Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Gry i zabawy edukacyjnych dla najmłodszych Zu&Berry

piątek, 10 sierpnia 2018


     W ofercie Fabryki Kart Trefl-Kraków pojawiła się nowa seria - Zu&Berry. Są to gry i zabawy przygotowane z myślą o najmłodszych w wieku 0 do 6 lat. Zapowiada się znakomicie, zobaczcie sami.
     Tytuły z serii Zu&Berry zostały opracowane przy współpracy z psychologiem dziecięcym. Są świetną pomocą dla  rodziców, którzy chcą zadbać o wyobraźnię malucha, wzmocnić jego koncentrację uwagi, motywację, pamięć i kreatywne myślenie. To bardzo dobry pomysł na mądrą i wesołą rodzinną zabawę.

Na serię składają się tytuły:

- Kształty. Karty kontrastowe (od pierwszych tygodni życia)
- Widzę kolory (dla dzieci od 3 miesiąca życia)

Są to specjalne karty wspomagające rozwój wzroku poprzez zastosowanie dużego kontrastu oraz wprowadzające w świat kolorów.

- Poznaję zwierzaki (od 6 do 12 miesięcy)
- Układam stwory (od 1 roku życia)

Idealne zabawy dla małych odkrywców chcących poznawać świat.

- Poznaję literki. Piszę i zamazuję (od 3 roku życia)
- Poznaję cyferki. Piszę i zamazuję (od 4 roku życia)

Gratka dla przedszkolaków. Kolorowe karty do ćwiczenia pisania, pomagające kształtować motorykę małą, rozwijające zdolności manualne, a przy tym uczące alfabetu i cyfr.- Rycerze i rabusie (od 3 roku życia)
- Zakręcone labirynty (od 3 roku życia)
- Kraina zagadek (od 3 roku życia)

Dla dzieci, ciekawych wszystkiego, zagadki i gry w wesoły, niebanalny sposób uczące spostrzegawczości i rozszerzające wiedzę o świecie.

     Rodzice odkrywając świat wraz ze swoją pociechą, nie tylko pobudzają ciekawość malucha, ale też przyczyniają się do jego wszechstronnego rozwoju. Tytuły z serii Zu&Berry to mądra rozrywka. Idealnie nadają się jako pomoc edukacyjna dla dzieci.

"Świetna propozycja dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech, szukających tytułów, które jednocześnie bawią i uczą" - Agnieszka Lasota
psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, socjoterapeuta
http://zuberry.pl/
*Informacja prasowa Wydawnictwa Trefl Joker Line.
Treść i zdjęcia są własnością Wydawnictwa.

    
     Jest mi bardzo miło, że nowa seria Zu&Berry dotarła również do nas. Jesteśmy w trakcie intensywnego i bardzo przyjemnego testowania. Więcej o naszych spostrzeżeniach możecie już przeczytać  w poście Karty przygodowe i kreatywne Zu&Berry.

http://mamadoszescianu.blogspot.com/2018/08/karty-przygodowe-i-kreatywne-zu.html


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. wowo mega zestawy, maluchy na pewno je pokochają

    OdpowiedzUsuń
  2. Korzystaliśmy z kart kontrastowych i książeczek i są świetne córka do tej pory po nie sięga :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia