Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Iskra. Żywioły Podkarpacia. Tom 2 - Anna Kusiak

piątek, 27 maja 2022

W tym tygodniu swoją premierę miała najnowsza książka Anny Kusiak pt. Iskra. To drugi tom cyklu Żywioły Podkarpacia, w którym detektyw Dobrosława Machniewicz i komisarz Marcin Czarnecki odkrywają tajemnice zagadkowych zbrodni. 

     Z pierwszą częścią pt. Rzeka spędziłam bardzo miłe chwile, więc z niecierpliwością czekałam na dalszy ciąg historii nieco niepewnej, ale dociekliwej i nieustępliwej pani detektyw. Po raz kolejny akcja rozgrywa się w sennych okolicach Krosna i Rzeszowa, to tam na drodze wojewódzkiej 991 dochodzi do śmiertelnego wypadku. 

Tytuł: Iskra
Seria: Żywioły Podkarpacia
Autorka: Anna Kusiak
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Data wydania: 13.04.2022
Liczba stron: 424
Kategoria: Kryminał
 
     Tragiczny wypadek znanego podkarpackiego dziennikarza Grzegorza Tretera wstrząsnęł opinią publiczną oraz panią detektyw. Jako reporter śledczy Treter pracował z na granicy prawa i wielu mafiosów miało mu za złe, że wyciąga na jaw ich machlojki. Córka zmarłego nie wierzy, że śmierć ojca była tylko wypadkiem i prosi o pomoc Dobrosławę. Kobiety dobrze się znają, co niestety nie wpływa dobrze na przebieg śledztwa, ale notatnik pana Tretera skrywa zaskakujący wpis. Wspomnienia wracają z intensywną siłą i sprawiają, że na nowo rozpala się iska przeszłości. 
 
  Kiedy zbrodnia staje się punktem zapalnym niechcianych wspomnień…
 
     Fabuła wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do samego końca. Autorka po raz kolejny stworzyła intrygującą historię kryminalną. Teraźniejszość przeplataną się ze wspomnieniami, które lepiej aby nie powracały. 
 

Czytaj również: 

Rzeka. Żywioły Podkarpacia. Tom 1
 
 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia