Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Miasto psów - Nikola Kucharska

czwartek, 5 maja 2022

Czy są tu miłośnicy czworonożnych pupili? Rasowców, kundelków, długo - i krótkowłosych oraz tych dużych i bardzo małych psiaków? Wyobraźcie sobie miasto, w którym mieszkańcami są tylko psy i wszystko jest z nimi związane.

Witam państwa na wycieczce po Mieście Psów. Nazywam się Naleśnikiem i będę waszym przewodnikiem. Bardzo proszę o nieodłączanie się od grupy i pilnowanie swoich rzeczy.

     Dziś zapraszam do Miasta Psów z razem z przewodnikiem Naleśnikiem. Zwiedzimy Inszczekut Badań Psich, Szkołę im. Cziki Szczekacz, Muzeum Psów czy Fort Dog. Przespacerujemy się promenadą, obejrzymy spektakl w psim teatrze i odpoczniemy w parku. Poznamy słynnych mieszkańców, historię miasta, niezwykłe wynalazki. W Mieście Psów bardzo dużo się dzieje! Policja ściga rabusiów, pojawiają się kosmici, państwo Szczeklińscy świętują złoty jubileusz, Maksio Dalmatyńczyk obchodzi urodziny, a to nie wszystko! Poza tym roztargnieni turyści wciąż coś gubią i trzeba pomagać im w szukaniu.

Tytuł:  Miasto psów
Autorka: Nikola Kucharska
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Premiera: 27.03.2022
Wiek: 0-6 lat


     Piękna, wielkoformatowa, kartonowa książka obrazkowa opisuje fantastyczną historię psiej aglomeracji. Na czytelników czekają liczne atrakcje, mnóstwo szczegół i ciekawostek oraz pytań na które trzeba znaleźć odpowiedź. Książkę można w nieskończoność czytać, oglądać, opowiadać, wyszukiwać i rozwiązywać zadania. Zajrzyjcie sami!


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. My też dzisiaj byliśmy na wycieczce w tym mieście i bardzo nam się podobało :) Ilustracje Nikoli Kucharskiej jak zawsze mistrzowskie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie piękne ilustracje! To pierwsze, co się rzuca w oczy, i dosłownie aż nie chce się patrzeć na nic innego, tylko odkrywać szczegóły tych malunków

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne ilustracje, wspaniała książka. Dzieci będą zachwycone :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia