Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Więcej czadu. Dziennik cwaniaczka. Tom 17

wtorek, 16 maja 2023

 


Dzienniczek Cwaniaczka już od szesnastu lat  niezmiennie bawi kolejne pokolenia czytelników. Seria składa się obecnie z 17 tomów, a najnowsza część miała premierę tej wiosny.

     Dziennik cwaniaczka to seria ilustrowanych książek dla dzieci i młodzieży. Książki opowiadają o życiu nastoletniego Grega, który w zabawny i błyskotliwy sposób opisuje swoje perypetie. Greg marzy o sławie i fortunie, a na co dzień boryka się ze terroryzującym rodzeństwem, dorastaniem oraz problemami w szkole i w domu.  Zdarzenia inspirowane są osobistymi przeżyciami twórcy, Jeff Kinney.

Seria: Dziennik cwaniaczka. Tom 17
Autor: Jeff Kinney
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 22.03.2023
Liczba stron: 224
 

      W najnowszym, siedemnastym tomie Greg Heffley zostaje pracownikiem technicznym w kapeli starszego brata  Rodricka. Wydaje się, że to najlepsze rozwiązanie dla chłopca, który dogłębnie przeanalizował blaski oraz cienie sławy, i ostatecznie stwierdził, że najkorzystniej być spokrewnionym z jakąś gwiazdą estrady.  Zespół brata pod chwytliwą nazwą "Bródna Pieluha" od lat próbuje osiągnąć szczyty list przebojów bez większych sukcesów. Chłopaki głównie spędzają czas w piwnicy, gdzie mają próby, ponieważ od roku nie zagrali żadnego koncertu. Brak im ekstrawaganckich ubrań, a w Vanie nie otwierają się tynie drzwi, co uniemożliwia transport sprzętu. Ich los może się jednak wkrótce odmienić, ponieważ członkowie zespołu zamierzają wziąć udział w konkursie muzycznym "Bitwa na Brzmienia". Ostro zabierają się do zmiany wizerunku i promocji zespołu w nadziei na spektakularny sukces w branży muzycznej. Greg nie zamierza przepuścić takiej okazji i bacznie obserwował poczytania chłopaków odkrywając jednocześnie cienie rockandrollowego życia.






      Książki łączą klasyczny dziennik z komiksowymi ilustracjami, które wypełniają praktycznie każdą stronę, dzięki czemu całość czyta się ekspresowo. Dynamiczne i zabawne  ilustracje wplatają się z przenikliwymi, nastoletnimi przemyślenia Grega tworząc niesamowitą mieszankę, która może rozbawić każdego niezależnie od wieku. 

     Jeśli szukasz książek, które przekonają Twoje dziecko, że czytanie to dobra zabawa, to Dziennik Cwaniaczka będzie dobrym wyborem. O ile nie będzie przeszkadzał Wam raczej swobodny humor i język oraz mało wychowawcze zachowania. Moje dzieciaki uwielbiają serię i mają na koncie przeczytane wszystkie tomy. Czekamy na więcej!

 Znacie Dzienniczki Cwaniaczka? 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Wow, bardzo mi się podoba ta forma książki. Czuję się zachęcona do lektury. Interesująca zapowiedź.

    Kasia Dudziak

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia