Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Jak naukowcy mierzą świat - Darek Aksamit

czwartek, 25 maja 2023Dane, liczby, wielkości na co dzień mamy wrażenie, że wszystko zostało pomierzone i zbadane. Odległość Ziemi do Słońca, wielkość wirusa HIV, prędkość światła - takich przykładów jest nieskończenie wiele. Jednak rzadko zastanawiamy się skąd wszystko to wiemy.

Autor: Darek Aksamit
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 17.05.2023
Liczba stron: 304
Wiek: 9-12 lat


     Jak naukowcy mierzą świat to książka dla dociekliwych, zadowalających pytania i szukających odpowiedzi. Darek Aksamit, fizyk,  naukowiec i nauczyciel w najbardziej dostępny sposób zabiera czytelników w podróż pomiarów i eksperymentów. Pokazuje, jak i czym możemy mierzyć i odkrywać wszechświat. Nie tylko tłumaczy skomplikowane zagadnienia, ale zdradza również tajniki pracy naukowców i prowadzenia komplikowanych badań. Zachęca także do eksperymentowania i samodzielnego konstruowania narzędzi pomiarowych. To zdecydowanie najciekawsza część, obok której nie przejdzie obojętnie żaden domorosły naukowiec. Książka naszpikowana jest również różnorodnymi ciekawostkami.  

     Jak naukowcy mierzą świat to książka familijna, dla czytelnika w każdym wieku. To wspaniałe kompendium wiedzy zarówno dla mniejszych, jak i większych badaczy. Książka, wprowadzi młodych czytelników świat naukowców ścisłych. Może być pierwszym podręcznikiem do nauki i samodzielnego eksperymentowania. 
Czy istnieje coś nie do zmierzenia? 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia