Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Światła w popiołach - Remigiusz Mróz

piątek, 27 października 2023

        Wieczory co raz dłuższe, dni deszczowe, czyli idealny czas na ciepłą herbatkę, mięciutki kocyk i kryminał z tajemnicą sprzed lat. Zawsze warto  sięgnąć po serię książkową, która zapewni nam jeszcze więcej przyjemności.

     Remigiusz Mróz to autor, bez którego ciężko wyobrazić sobie współczesną literaturę kryminalną. Na jego koncie znajdują się już ponad 43 książki oraz liczne grono oddanych czytelników. Największą popularność przyniósł mu cykl powieści z mecenas Joanną Chyłką oraz seria z komisarzem Forstem. Spore uznanie czytelników uzyskały również książki opisujące śledztwa patologa sadowego Seweryna Zaorskiego, który powraca do mrocznych zbrodni sprzed lat.

     Seria z Sewerynem Zaorskim oraz policjantką Kają Burzyńską obejmuje następujące tomy: Listy zza grobu, Głosy z zaświatów, Szepty spoza nicości, Obrazy z przeszłości. Piaty tom pod tytułem Światła w popiołach właśnie ukazał się w tym miesiącu. Najnowszy część to nie tylko długo wyczekiwana pozycja dla wszystkich fanów książek Remigiusza Mroza, ale również okazja na odkrycie książkowe dla nowych czytelników. Zbliżające się mikołajki oraz święta mogą być świetnym pretekstem by seria zagościła w postaci książkowych prezentów, które są zawsze dobrym pomysłem.


Autor: Remigiusz Mróz
Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 11.10.2023
Ilość stron: 464
 

     Wiele lat temu w trakcie licealnej imprezy dwoje nastolatków spłonęło w starym pustostanie. Sprawa została zakwalifikowana jako wypadek i szybko zakończona, jednak po latach makabryczne wydarzenia wracają i wywracają ponownie spokojne życie mieszkańców Żeromic.

     Z zagadką zwęglonych zwłok musi zmierzyć się dobrze znany duet - Kaja Burzyńska i Seweryn Zaorski, a jednocześnie muszą ułożyć wiele spraw dotyczących ich samych. Czy jednak to wszystko jest możliwe? Pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi, a zakończenie może zaskoczyć. W tle kryminalnej zagadki toczą się również skomplikowane relacje głównych bohaterów. Nie zdradzę nic więcej, na własnej skórze poczujcie rosnące napięcie i emocję na najwyższym poziomie.


Znacie serię o Zaorskim i Burzy?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia