Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Nie mylić z miłością - Katarzyna Nosowska

piątek, 24 listopada 2023

 

Choć moje młodzieńcze życie wypełniała muzyka zespołu Hey i charakterystyczny głos wokalistki, to w dorosłym życiu nie było nam po drodze. Wszystko się jednak zmieniło w jeden, letni wieczór.  Prawdziwą ucztę muzyczno-emocjonalną przeżyłam w czasie wakacyjnego koncertu Katarzyny Nosowskiej. To wówczas narosło we mnie przekonanie, że najwyższy czas powrócić do tej znajomości.  

     Katarzyna Nosowska to oczywiście wokalistka, tekściarka, wyrazista osobowość sceniczna, ale również ceniona pisarka, mająca na koncie popularne publikacje. W maju 2018 wydała swoją debiutancką książkę A ja żem jej powiedziała..., która szybko stała się bestsellerem. Dwa lata później na rynku wydawniczym pojawiła się druga publikacja pt. Powrót z Bambuko, która sukcesem nie ustępowała debiutowi. Teraz trzymam w ręku najnowszą książkę Katarzyny Nosowskiej pt. Nie mylić z miłością.

Autorka: Katarzyna Nosowska
Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 25.10.2023
Ilość stron: 240
 

     Książka Nie mylić z miłością jest w pewnym stopniu intymną spowiedzią autorki oraz przewodnikiem, w którym każdy z nas odnajdzie swój kawałek historii. Jest o mnie, jest o Tobie, o każdym z nas. O miłości, choć czasem tylko się nam wydaje, bo tak łatwo pomylić to wszystko, co nas łączy z miłością. O namiętności, iluzji, zdradzie i zazdrości. O różnych obliczach relacji, z którymi przyszło się nam zmierzyć w czasie naszej krótkiej egzystencji. Przemierzamy podróż od miłości w przedszkolnej sali, nieśmiałym pocałunku na ławce w parku, żądaniu dowodu miłości, małżeńskim łożu i wstrzemięźliwości seksualnej. Autorka nie boi się tematów trudnych, często pomijanych, niewygodnych. Mówi dosadnie, nie owija nic w lukrowany papierek złudzeń. Nie ma miejsca na motylki w brzuchu i wybujałe oczekiwania.

     To co czytamy płynie z serca do serca i to się czuje z każdą przeczytaną stroną. W tekstach znajdziemy dużo treści bazujących na doświadczeniach autorki. Czasem prostych, czasem filozoficznych, ale przede wszystkim autentycznych, tak jak to czuje Katarzyna Nosowska. I to bardzo mi się podoba! Momentami miałam wrażenie, że siedzę na kanapie z dobrą przyjaciółką, która z poczuciem humoru opowiada o swoich przeżyciach, która mnie pociesza, otula emocjonalnie.

To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlaczego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś.
                               - Katarzyna Nosowska

 
      Najnowsza książka Katarzyny Nosowskiej Nie mylić z miłością to doskonała propozycja dla fanów jej twórczości wokalnej, jak i pisarskiej. Mam jednak nieodparte wrażenie, że również osoby spoza grona fanów odnajdą w czasie lektury chwile refleksji, rozbawienia i zaskoczenia. Książka ukazała się w idealnym czasie długich, jesiennych wieczorów oraz szale przedświątecznych zakupów. Z pewnością książka może być idealnym pomysłem na książkowy prezent mikołajkowy oraz świąteczny.

     Teksty napisane są lekkim, momentami zabawnym i zdecydowanie poruszającym językiem, co sprawia, że książkę czyta się jednym tchem. W czasie lektury możemy zagłębić się nie tylko punkt widzenia autorki, ale również poznać wiele intymnych zwierzeń. Całość dopełnia klimatyczna oprawa graficzna z ilustracjami autorstwa Patrycji Niewiadomskiej.

 
Czym dla Ciebie jest miłość?
 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 

Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Muzykę Hey bardzo lubię, natomiast z twórczością literacką Nosowskiej jeszcze nie miałam okazji się zapoznać. Chyba czas to zmienić! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia