Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Kle, kle, kle, czyli bocianie inspiracje.

wtorek, 14 marca 2017

"Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!" chciałoby się śpiewać. Mimo, że za oknami szaro i zimno, to z nadzieją wypatrujemy pierwszych zwiastunów tej cudownej pory roku.

Również w projekcie "Zwierzaki cudaki 3" w tym miesiącu pojawiły się wiosenne zwierzęta zaproponowane przez Agnieszkę z bloga Pomieszane z poplątanym. Na pierwszy ogień idą nasi skrzydlaci maratończycy, przylatujący do nas z Afryki pokonując nawet 10 tysięcy kilometrów. Lecą tylko w dzień i zawsze nad lądem. Co prawda bociany białe jeszcze nie dotarły do Polski, ale w naszym domu rozgościły się na całego.

Bocian skrzydlaty

Nasz pierwszy bocian wykorzystując dźwignie w poruszaniu skrzydłami. Nacinamy dwie białe kartki papieru technicznego, następnie sklejamy taśmą. Wycinamy zarys skrzydeł, doklejamy szyję, głowę oraz czerwony dziób i nogi. Malujemy oczy oraz ciemniejsze pióra. Nasz skrzydlaty przyjaciel gotowy.Bocian dziobiasty

Dwa kwadraty składamy wzdłuż przekątnej, następnie zginamy przeciwległe rogi do środka i sklejamy brzegi tworząc jedną cześć dzioba. Drugą przygotowujemy w ten sam sposób. Dwa gotowe elementy sklejamy ze sobą paskiem papierowym. Wycinamy duże koło z białej kartki na głowę naszego bociana, dwa mniejsze czarne i jeszcze mniejsze białe kółeczka na oczy. Wszystko sklejamy i nasz bociani dziób gotowy. Wystarczy włączyć piosenkę "Bocian" Muzyczny Elementarz dla dzieci i zabawa gotowa.
Nasz trzeci bocianek powstał z materiałów wyprawki dla przedszkolaka oraz patyczka do szaszłyków. W bocianich zabawach uczestniczyły moje przedszkolaki lat 4 i lat 6.


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB
Pozdrawiam!

4 komentarze:

  1. Świetne boćki :-) dziubak jest the best :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bociany są super, uwielbiam je :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z ogromną tęsknotą wypatrujemy bocianów. Bardzo tęsknimy. Fajnie, że możemy popatrzeć na takie cudne bociany, jak Wasze.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia