Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs "Kieszonkowiec pod choinkę!"

piątek, 2 grudnia 2016


Regulamin konkursu  "Kieszonkowiec pod choinkę!"


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu jest Mama do sześcianu
2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwa Edgard.
3. Konkurs przeprowadzany jest na blogu "Dlaczego nie .." oraz  fanpagu Mama do sześcianu
4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia  02.12.2016 do 16.12.2016 godz. 23.59.

II.WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. W komentarzach na blogu pod postem na temat Kieszonkowców lub w komentarzu pod postem konkursowym na FB odpowiedź na pytanie " U kogo i która z wersji gier Kieszonkowiec powinna zagościć pod choinką?".
2. Konkurs skierowany jest do fanów profilu Mama do sześcianu oraz Wydawnictwa Edgard.
3. Wszyscy lubimy się bawić, dlatego zadbajmy o udostępnienie informacji o konkursie na FB oraz zaprośmy znajomych do wspólnej zabawy.

III. NAGRODY I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

1. Nagrody w konkursie przyznawane są przez Organizatora.
2. Nagrodzonych zostanie 5 osób, które otrzymają równorzędne nagrody. 
4. Nagrody nie mogą być wymieniane na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe.
5. Ogłoszenie wyników następuje do 5 dni od zakończenia konkursu na blogu Dlaczego nie ... oraz fanpage Mama do sześcianu.
6. Zwycięzca zgłasza się w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników w wiadomości prywatnej do Mama do sześcianu lub na adres mamadoszescianu@wp.pl w celu przekazania danych (adres, imię i nazwisko i numer telefonu).
7. Brak zgłoszenia, o którym mowa w pkt 6 jest równoznaczny z rezygnacja przez uczestnika z odbioru nagrody.
 
IV. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie danych osobowych w celu przekazania nagrody (adres, imię i nazwisko i numer telefonu).
2. Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody.

V. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.

 Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

 Mama do Sześciana

3 komentarze:

  1. no i jasne jest to, że i my udział wziąć musimy :)
    pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi kiedyś udało się wygrać taki kieszonkowiec jeśli chodzi o fiszki i naukę języka angielskiego. W sumie gdzieś go mam do tej pory bo widziałem, że coraz chętniej sięgają po niego moje dzieci. Ja czytam im także wierszyki po angielsku https://www.jezykiobce.pl/s/46/wierszyki-dla-dzieci-po-angielsku dzięki którym mam pewność, że obędą się one z językiem obcym.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia