Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

#KlasykaDlaSmyka - podaruj książkę !

poniedziałek, 20 lutego 2017


"Za każdym razem, gdy książka trafia w kolejne ręce, za każdym razem, gdy ktoś wodzi po jej stronach wzrokiem, z każdym nowym czytelnikiem jej duch odradza się i staje się coraz silniejszy."
Carlos Ruiz Zafón

      Niespełna miesiąc temu ruszył nowy projekt #KlasykaDlaSmyka prowadzony przez Dagmarę, autorkę blogu Socjopatka.pl oraz Radka  z bloga poludzku. Ideał akcji jest mi bardzo bliska i z tym większym zaangażowaniem włączam się w jej realizację.  Akcja ma na celu szerzenie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży z Domów Dziecka w całej Polsce. Przystąpić do projektu może każdy - bloger, fundacja, wydawnictwo, księgarnie, autorzy książek dla dzieci i ludzi dobrej woli. Pamiętajmy o tym, że przekazanie na akcje książki powinny być nowe oraz  skierowane do dzieci i młodzieży. Wszystkie informacje znajdziecie w wydarzeniu, która powstała specjalnie w tym celu: #KlasykaDlaSmyka.

      Raz w miesiącu zebrane książki zostaną przekazane do wybranego Domu Dziecka. I tu mamy zadanie dla Was, drodzy czytelnicy.  Możecie włączyć się w akcje #KlasykaDlaSmyka. wystarczy, że w komentarzu wskażcie Dom Dziecka (nazwę i adres), do którego mogłyby trafić książki.

W tym miesiącu zebrano kilkadziesiąt książek, które zostaną w najbliższym czasie przekazane pod wskazany adres :

Pakiet nr 1
Książki przekazane przez Karolina Mos z bloga www.naszebabelkowo.pl


Pakiet nr 2
Magdalena Erbel prowadzi bloga Save the Magic Moments i wraz z członkami facebookowej grupy "Przeczytaj i Podaj dalej", zorganizowała zbiórkę i  zakupiła ponad 50 książek.Pakiet nr 3
Książki zakupione przez Kasię Berska z bloga www.yellowpear.pl, dzięki wsparciu finansowemu anonimowego sponsora.


Pakiet nr 4.
Książki przekazane przez Asię z bloga www.mynaswoim.pl, która wraz ze swoją mamą zakupiły książeczki/kolorowanki/zeszyty do ćwiczeń dla mniejszych dzieci.


Pakiet nr 5
Pakiet przygotowany, dzięki hojności pojedynczych darczyńców:

Magdalena Jurczyk ufundowała zestaw Alfreda Szklarskiego,
Mariusz Grubiński przekazał na akcję 10 egzemplarzy Małego Księcia,
Agnieszka Banasik z Bocian drogę zgubił podarowała "Opowieści z Narnii",
Kamila A. Paszelke z Psychomologia również "Opowieści z Narnii" ( je dołączymy do marcowego pakietu, bo tu się dublują ) i "Karolcie",
Marta z bloga Zafascynowana życiem ufundowała "Sposób na Alcybiadesa", "Dzieci z Bullerbyn " i "Most do Terabithi", 
Anna Chomiak z Nieidealnaanna -14 bajek, legend i wierszy dla dzieci,
Radek, organizator przekazał „Trzech muszkieterów”.


Pakiet nr 6
Książki od wydawnictwa Publicat S.A. Grupa Wydawnicza, które pozyskała dla nas Małgorzata Śmiechowicz z bloga www.matczynefanaberie.pl


Do książek dołączony spersonalizowany list na papeterii, którą wykonała dla akcji Yummy Mummy Ideas.


Wszystkie pakiety trafią do konkretnych Domów Dziecka. Kochani macie na to wpływ i liczymy na Wasze wsparcie. Zostawcie informację w komentarzu, do obdarowania jest 8 placówek :) Liczę również, że poślecie informacje dalej, a książki sprawią wiele radości dzieciakom. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 lutego!


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kochana. 28 już pójdą wyniki! :)

  Cieszę się, że jesteś z nami! Mam nadzieję, że jak najwięcej osób przyłączy się do nas i zgłosi również placówki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłoszenie z FB
  Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie im.Ireny Mrożewskiej ul.K.Walewskiego 6 28-362 Nagłowice

  OdpowiedzUsuń
 3. Od wczoraj czytam o tej akcji, bo głośno się o niej zrobiło że hej i napiszę to po raz kolejny- wspaniała robota dziewczyny!!!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia