Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Zwierzaki cudaki na biegunie zimna.

piątek, 3 lutego 2017


Zeszłoroczna zabawa w ramach projektu "Zwierzaki cudaki 2" bardzo nam się spodobała, więc i w tym roku z miłą chęcią podejmujemy to wyzwanie blogowe. Przez najbliższe trzy miesiące będziemy przygotowywać wpisy dotyczące zwierząt w ujęciu kreatywnym, realizując zadania wyznaczone przez Agnieszkę z bloga Pomieszane z poplątanym. 

W lutowym projekcje do wykonania mamy niedźwiedzia, fokę, pingwina oraz sikorkę. Nasze pomysły na wykonanie pingwinów możecie znaleźć w wpisie "Mały Przyrodnik - Światowy Dzień Wiedzy o Pingwinach". 
Dziś na warsztat natomiast bierzemy niedźwiedzia polarnego (Ursus maritimus).

Do wykonania niedźwiedzia polarnego potrzebujemy

Na białej kartce szkicujemy niedźwiedzia polarnego, a następnie nasza pociecha maluje na kolor czarny skórę niedźwiedzia. Pozostawiamy do na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia. 


Wycinamy naszego czarnego niedźwiedzia polarnego i naklejkami mu sierść w postaci białej waty. Z brązowego filcu wycinamy oko oraz nos. Na niebieskiej kartce malujemy suchymi pastelami góry lodowe. Przyklejamy naszego niedźwiedzia polarnego. 
 

 Dlaczego nasz niedźwiedź polarny najpierw był malowany na czarno? Odpowiedz już niedługo :) 

 Post bierze udział w projekcie "Zwierzaki cudaki 3"

http://pomieszane-z-poplatanym.blogspot.com/2017/01/projekt-zwierzaki-cudaki-3.html

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB
Pozdrawiam!

11 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia