Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Ronaldinho. Uśmiech futbolu

piątek, 20 października 2017

     Ronaldinho Gaucho nie trzeba przedstawiać fanom futbolu, a jego charakterystyczny uśmiech pisał się na stałe do światowej piłki nożnej. Zajrzyj do środka najnowszej książki Luca Caioli i poznaj fenomenalnego Brazylijczyka w drużynie FC Barcelony.
     "Ronaldinho. Uśmiech futbolu" to pierwsza w Polsce tak obszerna biografia piłkarza. Jest napisana w sposób lekki i przyjemny. Składa się na nią 31 krótkich rozdziałów, które przybierają formę wywiadów, wspomnień byłych trenerów, zapisków z dziennika oraz retrospekcje z najważniejszych meczy. Ostatni rozdział to prawdziwe kompendium jego kariery w liczbach. Autor prezentuje dzieciństwo, rodzinę piłkarza oraz wszystkie etapy kariery Ronaldinho -  najważniejsze gole, mecze, trofea i transfery. Książka jest prawdziwa gratką dla fanów ponieważ przedstawia również nieznane fakty z życia Brazylijczyka m.in. tragiczną śmierć ojca.

Autor: Luca Caioli
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 17.08. 2017
Liczba stron: 288
Oprawa: miękka
Cena okładkowa: 39,90 zł
NOWOŚĆ

     Wkładka zdjęciowa to niewątpliwy plus wydania, możemy łatwiej wyobrazić najważniejsze momenty w karierze brazylijskiego piłkarza. Autor nie przemilczał także życia piłkarza poza boiskiem oraz zamiłowania do zabawy, kobiet i nocnych wypadach, które przyczyniały się do spóźnień na treningi.


   Polecam każdemu sympatykowi futbolu, który jeszcze raz chce przeżyć wspaniałą karierę uśmiechniętej gwiazdy futbolu. Kariera, która dla wielu trwała nazbyt krótko.


 Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia