Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Konkurs „Mlekosławni w kuchni!”

piątek, 13 października 2017


 
Większość z nas nie wyobraża sobie kuchni bez mleka i jego przetworów. Oprócz tego, że są one nieodłącznym elementem wielu potraw, dostarczają także wapnia - składnika niezbędnego do prawidłowego rozwoju dzieci i osób dorosłych.

Jak w kuchni radzą sobie Mlekosławni?
 
Mały Masłosławek świetnie nadaje się jako dodatek do pieczywa, bez niego ciężko też wyobrazić sobie słodkie wypieki! Serosław lubi być bohaterem pierwszoplanowym – na desce serów czuje się najlepiej! Śmietanosława świetnie nadaje się do zup, sosów i kremów oraz do kawy. A Jogurtosław – och, ślinka cieknie na myśl o jogurcie ze świeżymi owocami… Nawet głowa rodziny – Mlekosław lubi zaszaleć w kuchni. Wtedy poznajemy jego ciemniejsze oblicze – z dodatkiem kakao. Mlekosława zaś to królowa! Ją znajdziemy w naleśnikach, placuszkach, słodkich wypiekach i owsiance…
A Ty masz pomysł na…. Mlekosławnych w kuchni? A może Twoje dziecko to mały szef kuchni o wielkim talencie kulinarnym? Ogłaszamy konkurs! Zrób zdjęcie swojego dania przygotowanego wraz ze swoim dzieckiem/dziećmi, w którym wykorzystaliście polskie mleko lub polskie produkty mleczne – dodaj do niego krótki opis i opublikuj pod postem konkursowym. Chcemy, aby całą rodzinę porwał szał mlecznej kuchni!

NAGRODY - 3 zestawy składające się z „Hape mini zestaw kuchenny” oraz „Zatyczka do butelek Karton Mleka”.

Warunki
 1. Zamieść w komentarzu na fanpage’u Mama do sześcianu pod postem konkursowym zdjęcie dania, które wykonaliście z użyciem polskiego nabiału - LINK
 2. Zgłoszenie otaguj hasłem #MlekoslawniwKuchni
 3. Polub fanpage Mama do sześcianu oraz MlekosławniPL
 4. Będzie nam miło jeśli udostępnisz post konkursowy i zaprosisz innych do wspólnej zabawy (nie jest to warunek konieczny).
 5. Konkurs trwa od 13.10 do 18.10, wyniki zostaną podane maksymalnie w ciągu czterech dni.
 6. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
 7. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
 8. Biorąc udział w konkursie zezwalasz na publikacje i korzystanie z przesłanego zdjęcia przez organizatorów.
Zdjęcia prac będą publikowane w galerii profilu Mlekosławni PL.
Organizatorami i sponsorami konkursu są blog Mama do sześcianu oraz organizatorzy kampanii „Bądź świadomy-kupuj polskie”, a Facebook nie ma nic wspólnego z jego organizacją.
Zapraszamy do udziału!

 WYNIKI
Zestaw pierwszy otrzymuje :
Agata Maciąg - #MlekoslawniwKuchni dziś na pierwszym planie mały Masłosław z pysznym Serosławem!


Zestaw numer 2 trafia do:
Beaty Węgrzyniak -#MlekoslawniwKuchni
W kuchni bawić się kochamy bo produkty polskie mamy.
Czy to mleko czy maślanka,wyjdzie z tego niezła mieszanka.
Naleśniki smażymy,babeczki pieczemy wszystko ubijamy i mieszamy bo niezła frajdę z tego mamy.
Pyszności razem stworzymy bo my kalorii się nie boimy.
Będziemy zajadać w gronie rodzinki żeby wszyscy mieli zadowolone minki.
Wszystko bardzo smakowało.
Powiem szczerze-było tego mało!Zestaw numer 3 otrzymuje:
Anita Balicka - #MlekoSlawniwKuchni u nas w kuchni zawitali z małych kucharzem pyszne danie dla mamy przygotowali . Mleko polskie, serek, jajko, maka i naleśniczek z wesołą minka do nas zagląda. Mój mały kucharz bardzo się stara by mama w diecie mleko miała, a bym jego pasje rozwinąć mogła taki kreatywny zestaw dla niego bym pragnęła dostać.


GRATULUJEMY!

Regulamin konkursu „Mlekosławni w kuchni!”

1. WARUNKI OGÓLNE

1.1. Niniejszy regulamin konkursu „Mlekosławni w kuchni („Regulamin”) określa warunki i zasady uczestniczenia w Konkursie w postaci postu opublikowanego na fanpage’u Mama dosześcianu („Konkurs”).
1.2. Organizatorem Konkursu jest właściciel fanpage’a Mama do sześcianu, tj. Elżbieta Kuźmińska – autorka bloga mamadoszescianu.blogspot.com oraz organizator kampanii „Bądź świadomy – kupuj polskie” Polska Izba Mleka.
1.3. W trakcie trwania Konkursu treść Regulaminu Konkursu będzie dostępna do wglądu na fanpage’u Mama do sześcianu, na której niniejszy Regulamin będzie umieszczony w formie notatki, co umożliwi użytkownikowi jego pobranie, przechowywanie i odtwarzanie w normalnym toku konkursu.
1.4. Warunki uczestnictwa w Konkursie określone są w niniejszym Regulaminie Konkursu, a każde zgłoszenie Uczestnika do Konkursu na warunkach określonych w Regulaminie będzie jednoznaczne z faktem, iż Uczestnik zapoznał się z treścią Regulaminu i go akceptuje, wyraził zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych zgodnie z punktem 5 poniżej, wyraził zgodę, iż w razie wygranej zostanie wskazany w komentarzu pod postem konkursowym na stronie wskazanej w punkcie 1.3 powyżej oraz przenosi majątkowe prawa autorskie do dzieła utworzonego przez Użytkownika na polach eksploatacji określonych w punkcie 6 poniżej.
1.5. Konkurs jest organizowany na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Uczestnicy nadsyłają prace konkursowe w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Mama do sześcianu.

2. CZAS TRWANIA KONKURSU

2.1. Konkurs trwa od dnia 13.10.2017 do 18.10.2017 do godz. 23:59.

3. UCZESTNICY KONKURSU

3.1. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca konsumentem w rozumieniu art.22 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93 ze zm.), zamieszkała na terytorium Polski, która może być fanem strony   https://www.facebook.com/mamadoszescianu i https://www.facebook.com/MlekosawniPL
3.2. Z Konkursu wyłączeni są pracownicy Organizatora, osoby wyznaczone przez Organizatora do przeprowadzenia nadzoru nad przebiegiem Konkursu, pracownicy podmiotów współpracujących z Organizatorem, jak również osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Konkursu, pracownicy którejkolwiek z agencji lub podmiotów reklamowych współpracujących z Organizatorem, a także członkowie najbliższej rodziny tych osób.
3.3. Przez członków najbliższej rodziny, o których mowa w pkt. 3.2 powyżej, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

4. ZASADY KONKURSU
4.1. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Mama dosześcianu zdjęcia dania/potrawy wykonanej z użyciem polskiego nabiału. Zdjęcie powinno zawierać krótki opis i hashtag #MlekoslawniwKuchni. Uczestnik może wysłać więcej niż jedno zdjęcie. Wysłanie kilku zdjęć tego samego dania będzie traktowane jako jedne zgłoszenie. Wysłanie kilku zdjęć kilku różnych dań będzie traktowane jako wielokrotne zgłoszenie.
4.2. Wysyłając zgłoszenie osoba wskazana w pkt 3.1, po akceptacji warunków, o których mowa w punkcie 1 staje się uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”). Wysyłając zgłoszenie Uczestnik akceptuje zapisy niniejszego regulaminu.
4.3. Wszystkie zgłoszenia, zawierające treści obraźliwe lub obelżywe, naruszające czyjeś prawa autorskie; zawierające treści erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, naruszające godność osobistą, nawiązania do symboli religijnych, etnicznych lub rasowych, a także takie, które nie zawierają  podstawowych wymagań, stawianych przez stronę, zostaną usunięte przez moderatorów.
4.4. Nadsyłając zgłoszenie (fotografię/fotografie wraz z opisem), Uczestnik zaświadcza, że posiada do niego pełne prawa autorskie.
4.5. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń konkursowych oraz dokonania wyboru zwycięzcy, Organizator powoła Komisję Konkursową. W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby delegowane przez Organizatora. Nagroda zostanie przyznana autorowi najciekawszego zdjęcia/zdjęć przedstawiających daną realizację.
4.6. Informację o wygranej Zwycięzca otrzyma w formie komentarza pod postem konkursowym na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu i https://www.facebook.com/MlekosawniPL
4.7. Jeden Uczestnik może wielokrotnie wziąć udział w Konkursie.
4.8. W Konkursie wezmą udział wyłącznie zgłoszenia, które dotrą do Organizatora w okresie trwania Konkursu, określonym w pkt. 2.1, spełniające warunki Regulaminu.

4.9. Wpływ zadania konkursowego rejestrowany jest przez stronę https://www.facebook.com/mamadoszescianu. Data i godzina wpływu odpowiedzi zadania konkursowego zostanie ustalona na podstawie daty i godziny zarejestrowanej przez stronę. W przypadku edytowania przez Uczestnika wcześniejszego zgłoszenia, za datę wpływu odpowiedzi, uznaje się datę i godzinę ostatniej wiadomości.

5. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

5.1. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu.
5.2. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator kampanii ‘Bądź świadomy – kupuj polskie” Polska Izba Mleka. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z Konkursem – przyznania i wydania nagrody. Administrator powierza Organizatorowi przetwarzanie danych osobowych uczestników Konkursu w niezbędnym zakresie związanym z przeprowadzeniem Konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania nagrody. Uczestnicy maja prawo wglądu w swoje dane, prawo ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
5.3. Imię i nazwisko Zwycięzcy deklarowane w jego profilu na Facebook.com zostanie zamieszczone na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu i  https://www.facebook.com/MlekosawniPL, na co uczestnik wyraża zgodę przystępując do Konkursu.
5.4. Wysłanie przez Uczestnika zgłoszenia w ramach Konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem przez Uczestnika zasad Konkursu opisanych w Regulaminie.

6. PRAWA AUTORSKIE I POZOSTAŁE WARUNKI PRAWNE

6.1. Akceptując Regulamin uczestnik konkursu wyraża zgodę na opublikowanie przysłanego zgłoszenia na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu, https://www.facebook.com/MlekosawniPL i stronę mlekoslawni.pl.
6.2. W przypadku, gdyby przesłane na potrzeby Konkursu przez Uczestnika zgłoszenie na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu miało charakter utworu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006.90.631 z późn. zm.), to znaczy będzie przejawem działalności twórczej o indywidualnym charakterze, Uczestnik wysyłając zgłoszenie na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu  w wiadomości prywatnej, udziela Organizatorom konkursu nieodpłatnej, wyłącznej  licencji, z prawem do udzielania sublicencji do tego utworu bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, na następujących polach eksploatacji:
a) w zakresie utrwalania i zwielokrotniania w szczególności poprzez umieszczenie na stronach internetowych Organizatora oraz na stronie, o której mowa w punkcie 1.3 powyżej - wytwarzanie wszelkimi technikami, w tym zapisu magnetycznego, światłoczułą, audiowizualną, cyfrową, optyczną, drukarską, komputerową;
b) w zakresie obrotu egzemplarzami, na których utwór utrwalono - wprowadzanie do obrotu, użyczanie lub najem egzemplarzy;
c) nadawanie za pomocą wizji lub fonii przewodowej oraz bezprzewodowej przez stacje naziemne, za pośrednictwem satelity (sygnał kodowany i nie kodowany) wraz z prawem do reemisji przez inną organizację radiową lub telewizyjną oraz retransmisji w ramach platform cyfrowych oraz/lub w sieciach kablowych;
d) eksploatacja za pomocą technologii w tym w przekazach tekstowych (np. SMS, WAP, MMS) i audiowizualnych;
e) w zakresie rozpowszechniania utworu w sposób inny niż mowa powyżej - publiczne odtwarzanie, publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w tym w sieciach internet, intranet i innych sieciach teleinformatycznych, multimedialnych i komputerowych;
f) wykorzystanie w całości, jak i w dowolnych fragmentach, w tym w utworach audiowizualnych, programach telewizyjnych i radiowych oraz w reklamie prasowej, telewizyjnej, radiowej, internetowej itp.;

7. NAGRODY
7.1.   Nagrodę otrzymają 3 osoby. Nagrodą jest zestaw składający się z „Hape mini zestaw kuchenny” oraz „Zatyczka do butelek Karton Mleka”.

8. WYDAWANIE NAGRÓD
8.1. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres podany przez uczestnika w wiadomości prywatnej nadesłanej na stronie https://www.facebook.com/mamadoszescianu .
8.2. Uczestnik, który zwyciężył, zobowiązany jest na prośbę Organizatora do podania Organizatorowi  adresu, na który przesłana ma być nagroda. Zaniechanie tego obowiązku lub podanie błędnego adresu, które spowoduje brak możliwości przesłania Uczestnikowi Nagrody powoduje utratę prawa Uczestnika do Nagrody.
8.3. Oprócz sytuacji opisanej w 8.2 powyżej laureat traci prawo do nagrody i staje się ona własnością Organizatora w następujących sytuacjach:
a)  w przypadku odmowy przyjęcia lub nieodebrania nagrody przez laureata,
b) w przypadku nieotrzymania przez Organizatora odpowiedzi  w ciągu 7 dni od daty powiadomienia tj. wysłania informacji w wiadomości prywatnej poprzez portal Facebook  o wygranej.
8.4.  W przypadku sytuacji spornych, ostateczna decyzja o wyłonieniu laureata/laureatów należy do Organizatora. Decyzje Organizatora są ostateczne i nieodwołalne.
9. INNE POSTANOWIENIA

9.1. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy nagrodzony Uczestnik spełnia warunki określone w Regulaminie Konkursu. W tym celu może żądać od Uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych, bądź przedłożenia określonych dokumentów. Niespełnienie warunków Konkursu lub odmowa spełnienia powyższych żądań powoduje wykluczenie danego Uczestnika z Konkursu z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagrody i jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora.
9.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie lub przerwy w działaniu sieci Internet.
9.3. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żadnym zakresie sponsorowany, wspierany, administrowany, ani stowarzyszony z portalem www.facebook.com. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., a Delaware Corporation z siedzibą przy 1601 s. California Ave, PaloAlto CA 94 304. Informacje podawane przez uczestników Konkursu są informacjami podawanymi Organizatorowi, a nie portalowi www.facebook.com. Informacje te będą wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu przez Organizatora.
9.4. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
9.5. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w czasie trwania Konkursu wynikających z nadużyć ze strony Uczestnika, w tym w szczególności złamania przez Uczestnika zasad Regulaminu Konkursu Organizator ma prawo nieodwołalnie wykluczyć danego Uczestnika z Konkursu informując o tym Uczestnika poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do Uczestnika poprzez portal Facebook.  Organizator zastrzega sobie prawo powierzenia wykonania poszczególnych czynności organizacyjnych, administracyjnych i innych w ramach realizacji Konkursu, podwykonawcom Organizatora.
9.6. Wszelkie dodatkowe informacje o Konkursie, związane z jego funkcjonowaniem Uczestnik Konkursu może uzyskać wysyłając wiadomość prywatną poprzez stronę https://www.facebook.com/mamadoszescianu i  https://www.facebook.com/MlekosawniPL.
9.7. Postanowienia Regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia Konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Komisji Konkursowej.
9.8. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany zasad Konkursu i treści niniejszego Regulaminu bez podania przyczyny, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków udziału w Konkursie i nie będzie naruszało podstawowej koncepcji Konkursu.
9.9. W sprawach nieuregulowanych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego.
9.10. Niniejszy Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)

 #MlekoslawniwKuchni

  Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

 1. Świetny konkurs! Promujący polskie produkty. Próbujemy swoich sił :-) Agata Maciąg

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia