Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

365 baśni i opowiastek na każdy dzień - Wydawnictwo Wilga

niedziela, 21 listopada 2021

Codzienne czytanie dzieciom książek bywa często dużym wyzwaniem. Nawał obowiązków, zmęczenie skutecznie odciąga nas od tego ważnego rytuału. Jednak warto znaleźć w sobie moc i zadbać wygospodarowanie chwili na wspólną lekturę z dzieckiem. 

     365 baśni i opowiastek na każdy dzień to książka-kalendarz, w której do każdego dnia przypisano jeden opowiadanie. Takie rozwiązanie zachęca do pielęgnowania rytuał codziennego czytania. Opowieści nie są długie, można więc spokojnie przeczytać zaplanowaną utwór. Dodatkowo przy niektórych dniach dodano nazwy wybranych święta, jak Dzień Matki czy Nowy Rok, jak i te nietypowe, np. Dzień Delfina, Dzień Chleba czy Dzień Psa.

Wydawnictwo: Wilga
Autor: Praca zbiorowa
Premiera: 13.10.2021 r.
Wiek: 3-5

     365 baśni i opowiastek na każdy dzień to zbiór znanych i mniej znanych baśni z całego świata m.in. rosyjskie, japońskie, norweskie, afrykańskie, australijskie, tybetańskie oraz oczywiście polskie. Znajdziemy tu nową odsłonę klasycznych, ponadczasowych i przede wszystkim mądrych baśni, bajek i opowiastek, na których wychowały się pokolenia dzieci. Zebrano tu baśni według Hansa Christiana Andersena, Braci Grimm, Jeana de La Fontaine'a, Charles'a Perraulta oraz opowieści biblijne. Książka  pozwala poznać  klasyczne baśnie, ale również legendy, mity i opowieści z różnych zakątków świata. To wyjątkowy zbiór utworów przekazywanych z pokolenia na pokolenia, które warto znać.

Czy warto czytać dzieciom? Pewnie, że tak! I najlepiej codziennie!
     Dużym walorem książki jest również piękne, solidne wydanie. Twarda oprawa, od której po prostu nie można oderwać wzroku sprawia, że książka będzie zachęcać nas do czytania przez wiele lat. Grafiki i dopracowane detale wypełniają także wnętrze, tworząc wydatkową atmosferę podczas lektury. 

     Książka 365 baśni i opowiastek na każdy dzień ze względu na piękne wydanie oraz uniwersalności i różnorodność utworów może być idealnym pomysłem na prezent dla młodszych, jak i trochę starszych dzieci. Książka może mam towarzyszyć przez wiele lat i pozwoli odkrywać opowieści na nowo. Warto również wiedzieć, że w serii ukazały się zbiór 365 wierszy i rymowanej na każdy dzień.
 

A jaka jest Twoja ulubiona baśń?


 
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!


2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia