Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Wojna cukierkowa. Tom 2 Awantura w salonie gier - Brandon Mull

poniedziałek, 21 lutego 2022

 

Dziś przychodzę do Was z książką, która będzie miał swoją premierę dopiero 23 lutego. Cieszę się, że dotarła do nas przedpremierowo, ponieważ syn nie mógł się doczekać dalszych losów paczki przyjaciół z Colson. 

     Awantura w salonie gier to drugi tom Wojny cukierkowej Brendona Mulla. Od ostatnich wydarzeń w sklepie z cukierkami czarownicy White minął rok. W sennym miasteczku niespodziewanie zostaje otwarty nowy salon gier. Szybko okazuje się, że właściciel salonu ma niecne plany zdobycia Uweyi, najpotężniejszego talizmanu na Ziemi. 

Tytuł: Wojna cukierkowa. Awantura w salonie gier

Autor: Brandon Mull
Wydawnictwo: Wilga
Data premiery: 23.02.2022
Liczba stron: 450


     Sklep ze słodyczami nadal działa w miasteczku, jednak pieczę nad nim sprawuje czarodziej Sebastian Stott. Natomiast czarodziejka Belinda White po wypiciu wody z Fontanny Młodość oraz Czystej Karty zamienia się w dziewczynkę o imieniu Lindy, która nie pamięta przeszłości. Dołącza ona do czwórki przyjaciół dobrze znanych z wcześniejszych przygód - Nate, Summer, Trevor i Gołąb.
     W miasteczku pojawiają się brat czarownicy, Jonas White. Pragnie on zwerbować szesnastkę dzieci, które dzieli na drużyny i obdarza tajemniczymi stemplami mocy po zebraniu odpowiedniej ilości kuponów z salonu gier. Jednak to dopiero początek przygód. Jonas ma dla drużyn zadania, które mają ostatecznie doprowadzić najlepszą z nich do tajemniczej misji zdobycia Uweyi. 

     Tym razem autor zadbał, aby czytelnik do końca nie mógł przewidzieć rozwoju sytuacji. Nie zdradza zbyt wiele, a zwroty akcji są zaskakujące i mylące. Cała fabuła skupią się na wydarzeniach związanych ze zdobyciem magicznego talizmanu. Brak dużej ilości wątków pobocznych sprawia, że książkę czyta się szybko i z dużym zainteresowaniem.  

     Mimo poważnych rozmiarów (ponad 450 stron) książkę mój jedenastolatek przeczytał ekspresowo, obwieszczając na końcu:
- "Koniecznie poleć ją innym!" 

No cóż, polecam! Dobrej zabawy!


Znacie paczkę przyjaciół z Colson?


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! 
Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania.
 Pozdrawiam!

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia