Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Wszystko o ... bakteriach i wirusach - Wydawnictwo Dragon

środa, 23 lutego 2022


Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na kontynuację świetnej serii edukacyjnej dla dzieci, która w przystępny oraz zabawny sposób przekazuje ogrom wiedzy przyrodniczej. Nasza biblioteczka wzbogaciła się o dwa nowe tomy Wszytko o bakteriach i wirusach oraz Wszystko o sowach

     Wirusy i bakterie fascynują zarówno dzieci, jak i dorosłych. Od dłuższego czasu doskwiera nam jeden uporczywy wirus i chcąc nie chcąc, każdy z nas nieco więcej słyszał oraz czytał na ten temat. Dla najmłodszych to temat bardzo intrygujący, bo przecież patogenów nie widać gołym okiem, a każdy z nas się z nimi spotkał. Warto mieć pod ręka publikacje, które zaspokoją dziecięca ciekawość i rozbudza pasje zdobywania wiedzy. 

I taką właśnie książkę dziś chciała Wam pokazać!

Autorzy: Magdalena Szuplewska, Robert Lasek 
Wydawnictwo: Dragon
Oprawa: twarda
Stron: 59
Data wydania: 24.01.2022

 

 Wszystko o bakteriach i wirusach to kompendium wiedzy dla każdego małego bakteriologa i wirusologa oraz fantastyczna pomóc dla rodziców, którzy zasypywani są pytaniami na temat drobnoustrojów.

Jak zbudowana jest bakteria?

Co jedzą bakterie? 

Gdzie znajdziemy bakterie? 

Czy wiesz, że antybiotyki nie działają na wirusy?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tej książce!

     Serię Wszystko o ... cenie przede wszystkim za ogrom wiedzy, którą znajdziemy w czasie lektury. Informacje są rzeczowe, wartościowe i przede wszystkim przekazywane są w bardzo przystępny sposób. Wisienką na przysłowiowym torcie są oczywiście kolorowe i zabawne ilustracje, które świetnie uzupełniają wiadomości oraz pozwalają jeszcze lepiej je zrozumieć. Tym razem jest podobnie, a ilustracje drobnoustrojów są niesamowite, po prostu wymiatają i zapewniam, że każdego zachęcą do lektury. 

     Obok takiej publikacji nie można przejść obojętnie. Wszystko o bakteriach i wirusach to wspaniały i zabawny album edukacyjny. Książka sprawdzi się w domowej edukacji oraz w nauce szkolnej, może być świetną pomocą naukową i zdecydowanie rozbudzi pasje biologiczne.

Odkryj fascynujący świat bakterii i wirusów.
Bardzo polecamy!

Czy znasz serię Wszystko o...?

Dotychczas w serii ukazały się:

• Wszystko o pszczołach

• Wszystko o koniach

Wszystko o kotach

Wszystko o psach

• Wszystko o niedźwiedziach

Wszystko o krowach 

  •  Wszystko o mrówkach 
  • Wszystko o sowach 

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Myślę, że ta książka świetnie się sprawdzi zarówno dla maluszków poznających świat, jak i dla starszych. Uważam, że w każdym domu powinny znaleźć się takie książki. Pozdrawiam serdecznie Ania

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia