Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

SuperQuiz. Kosmos - Wydanie specjalne

piątek, 30 listopada 2018 Są wśród nas miłośnicy kosmosu, rakiet i podboju najdalszych krańców wszechświata? Dla nich i wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę o ciekawostki kosmiczne Kapitan Nauka przygotowała ekstra pakiety. 

Wydawca: Kapitan Nauka
Data wydania: 
Wiek graczy: 7+
Cena: 34,90 zł

     W wydaniu specjalnym podstawą jest poręczna książeczka z ilustracjami i pytaniami quizowymi  dotyczącymi tajemnic kosmosu. Mali podróżnicy przemierzą Układ Słoneczny w poszukiwaniu wiedzy o planetach, gwiazdach i odległych galaktykach. Znajdują się w książeczce fascynujące i zaskakujące fakty o wszystkich niesamowitych elementach Wszechświata oraz o najnowszych technologiach pozwalających obserwować i badać kosmos. Teksty są rzeczowe, dostosowane do wieku czytelnika, a przy tym bardzo ciekawe i rozwijające. Zapewniam, że nawet dorośli znajdą tu mnóstwo faktów, o których nie mają pojęcia. Do każdego z tekstów na odwrocie znajdziemy pytania quizowe, które pozwalają powtórzyć i jeszcze lepiej zapamiętać poznane wiadomości. SuperQuiz będzie idealny dla małego miłośnika kosmosu, ale może być również doskonałą pomocą naukową dla uczniów w nauce przyrody, fizyki w szkole podstawowej.
     W skład pakietu poza książeczką z pytaniami quizowymi wchodzą plakat edukacyjny z Układem Słonecznym oraz gra planszowa pozwalająca na szybką i zabawną rozgrywkę w przestrzeni kosmicznej. Mechanizm rozgrywki jest bardzo prosty i niewymagający. Gracz losuje żeton i postępuje z godnie z zawartą na nim instrukcją. Dotarcie do mety jest bardzo trudne, gdyż na naszej drodze jest wiele przeciwności.
Znacie SuperQuiz Kapitana Nauka?Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. W moim babskim domu to tematy kosmosu sa odlegle jak sam kosmos ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie gry - dzięki nim wiedza sama wchodzi do głowy i to nie tylko naszym dzieciom:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla małych fanów kosmosu, jak znalazł 😀

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia