Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Squla - nauka indywidualnie dopasowana

czwartek, 29 listopada 2018


    Dzieci wychowują się w cyfrowym świecie i nie ma od tego odwrotu. Elektroniczne nianie, monitory oddechu, smartfony, smartwatche, tablety, komputery, mnóstwo aplikacji, różnorodne gry i  programy.
     Otaczają nas liczne urządzenia, które ułatwiają nam życie i na stałe wpisują się w naszą codzienność. Dla dzieci jest to naturalne środowisko i gdy my, rodzice często musimy się uczyć obsługi tych sprzętów, dzieci posługują się nimi intuicyjne. Nie zapominajmy jednak, że to do rodziców należy podstawowa rola wychowawcza. To my musimy pokazać młodym ludziom właściwe i bezpieczne sposoby wykorzystanie osiągnięć techniki. Prawidłowe kształtowanie tych postaw oczywiście należy dostosować do wieku i potrzeb młodego człowieka. Nie zachęcam do podsuwania tabletu, czy telefonu, ale jeżeli już dziecko korzysta to zadbajmy, aby robiło to w sposób przynoszący korzyści. 

Squla - wirtualny świat pełen nauki

     Platforma edukacyjna Squla to miejsce, w którym dzieci w wieku szkolnym mogą uczyć się, powtarzać oraz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Na stronie znajdziemy interaktywne gry, quizy i filmy edukacyjne ze wszystkich przedmiotów zawartych w podstawie programowej nauczania w klasach 1-6 szkoły podstawowej. Przeszło 60 000 quizów i zadań zapewni doskonałą zabawę połączoną z nauką. Jest to świetne narzędzie do dodatkowej nauki w domu – powtórzenia materiału, nadrobienia zaległości i przyswojenia nowych wiadomości.O platformie szczegółowo pisałam już w poście Squla - prosta droga do sukcesu szkolnego. Jednak Squla cały czas się rozwija i daje coraz to nowsze możliwości dla użytkowników.

Nowość Squla  -  quiz adaptacyjny, czyli nauka szyta na miarę

     Platforma wprowadziła w ostatnim czasie nowe quizy z języka angielskiego pozwalające ćwiczyć prawidłową wymowę. Dzięki innowacyjnym quizom, dzieci uczą się wymowy początkowo prostych słów, a potem coraz dłuższych i rozbudowanych zdań. W łatwy sposób dziecko może nagrać swoją wymowę za pomocą telefonu, tabletu czy komputera i potem odsłuchać, powtórzyć słowa i zadnia w języku angielskim. Wyrazy należy wymawiać bardzo dokładnie i wyraźnie. Quizy mają charakter adaptacyjny i po rozegraniu kilku zestawów automatycznie dopasują się do poziomu wiedzy i umiejętności dziecka. Zadania nie są więc ani za trudne, co może zniechęcić dziecko do dalszej nauki, ani za łatwe, co z kolei może niepełni mobilizować do wytrwałej pracy. Dodatkowo każde dziecko może pracować we własnym tempie, poświęcając maksymalną ilość czasu na zagadnienia, które sprawiają mu trudność. Jest to niezwykle istotne, aby stawiać przed dzieckiem wymagania na jego indywidualnym poziomie i umożliwić odpowiedni wymiar czasowy na uzyskanie odpowiednich wyników. Takie działania pozwolą w pełni rozwijać umiejętności dziecka.
Squla w naszym domu

   W dobie nowych technologii warto korzystać z nowych rozwiązań, również w kwestii edukacji. Squla to dobra alternatywa dla dzieci  korzystających z komputera, tabletu, dlatego dostęp do platformy wykupiłam dla moich synów. Bardzo chętnie podejmują rywalizację na czas, rozwiązują zadani i zbierają wirtualne monety. Szczególnie cenię nowe zadania Squli pozwalające na ćwiczenie prawidłowej wymowy. W łatwy sposób mogą powtórzyć materiał poznany w szkole i poszerzyć swoje wiadomości. Okazało się, że nauka słówek angielskich może być fajną zabawą. Jako rodzic posiadam dostęp do konta rodzicielskiego, dzięki któremu mogę na bieżąco obserwować postępy w nauce synów, wyznaczać im cele oraz motywować. Systematycznie otrzymuję również porady i raporty na temat aktywności synów na platformie Squla.
 

Znacie platformę Squla.pl?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!
 
 
Dzisiaj coraz głośniej mówi się o tym, że wszelkie gry komputerowe mogą stanowić zagrożenie. Głównie dlatego, że są „zjadaczem czasu”, zabierają cenne chwile, które moglibyśmy spędzić razem a nie obok siebie. Nie sposób się z tym nie zgodzić… Jest jednak pewne „ale”…

Czytaj więcej: https://www.sosrodzice.pl/squla-roznorodne-edukacyjne-programy-interaktywne-dla-dzieci/

4 komentarze:

 1. Wiele dobrego słyszałam o Squli, wygląda zachęcająco. Ważne, że służy dobru nauki :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. O Squli słyszałam już i czytałam opinie-same pozytywne. Myślę, że gdy moje dziecko będzie w wieku wczesnoszkolnym, spróbujemy z tą platformą.Taka forma nauki jest na pewno dla dziecka bardzo fajna. Podoba mi się dostęp do konta rodzicielskiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się fajnie. Jak dzieci podrosna to sprawdzimy sobie

  OdpowiedzUsuń
 4. Duzo dobrego słyszałam o tej platformie. Jeszcze jej nie używałam, ale kiedy syn pójdzie do szkoły na pewno z niej skorzystamy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia