Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Na okrągło - nowość od Mudoku

wtorek, 21 kwietnia 2020


Brak pomysłu na zabawę? W takiej chwili z pomocą przychodzą zawsze gry planszowe i karciane. Właśnie na polskim rynku pojawiła się wesoła gra karciana Na okrągło.
    
     Na okrągło to szybka gra karciana oparta na prostych zasadach dobierania. W małym pudełeczku znajdujemy 77 okrągłych kart do gry. Po przetasowaniu kart tworzymy stosik literami do góry. Następnie  odwracamy pierwszą kartę grafikami i rozpoczynamy rozgrywkę.

Tytuł: Na okrągło
Wydawca: Muduko
Wiek graczy: 7+
Czas gry: 15-30 min
Ilość graczy: 2-6 osób
Data premiery:  2020
Cena: 49 zł

      Przeglądając obrazki szukamy przedmiotu, szczegółu lub jakiegokolwiek innego słowa, którym można by nazwać jeden z obrazków i które rozpoczyna się na literę istniejącą na wierzchniej karcie na stosie. (warto to dokładnie ustalić przed rozgrywką). Najszybszy gracz zdobywa kartę i kładzie ją przed sobą. W instrukcji znajdziemy również dodatkowe warianty gry, jak również sami możemy ustalić własne zasady. To właśnie zasługa prostoty i uniwersalności gier karcianych. Oczywiście wygrywa gracz, który jest najbardziej spostrzegawczy i zdobędzie najwięcej kart.
     Karty Na okrągło zostały zapakowane bardzo solidne pudełko, które zmieści się w każdym plecaku i torebce. Warto również wspomnieć o ciekawej grafice pudełka oraz kart zainspirowanej światowym bestsellerem Kaleidos. Zdecydowanie zaskakujące i nieszablonowe ilustracje dodają smaczku tej grze. 

     Jak się gra w Na okrągło? Bardzo szybko i przyjemnie z doświadczonym graczem. Gra wymaga spostrzegawczości, refleksu i szybkiego kojarzenia. Warto również pamiętać, że takie zabawy rozwijaną słownictwo, naukę liter i koncentrację, dlatego można ją spokojnie zaliczyć do gier edukacyjnych. Dynamika rozgrywki z młodszymi dziećmi może być nieco utrudnione, gdyż grafiki nie są proste i zasób słownictwa musi być duży. U nas dziesięciolatek radził sobie bardzo dobrze, siedmiolatka trochę gorszej. Jednak najlepsza zabawa to gra w gronie dorosłym wówczas, rozgrywka nabiera prawdziwych rumieńców.Kto zagra w Na okrągło?
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
 Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. A jeśli chodzi o nietypowe rozrywki, to polecam tem kierunek - http://endushop.pl/
    Tam macie dosłownie wszystko, trzeba tylko chcieć, a to forma rozrywki dla każdego. Co wy na to?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia