Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Carter Reed. Tom 2 - Tijan

poniedziałek, 4 lipca 2022

 

Czasami nasz plan na życie utkany w najdrobniejszych szczegółach rozlatuje się w pył w ułamku sekundy. Największym więc darem jest umiejętność odnalezienia się w nowej sytuacji. Jeśli posiadamy tę moc nic Cię w życiu nie wybije z obranego rejsu. 


Autor: Tijan
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki 
Liczba stron: 312
 Data wydania: 15.06.2022
Kategoria: Romanse
 
      Minął prawie rok od wydarzeń, które wywróciły życie Emmy o 180 stopni i skierowany w ramiona Cartera. Mężczyzna słynie z zabójczego wdzięku, o którym śnią tysiące kobiet, ale również z niebezpiecznych mafijnych powiązań. Całe miasto nazywa Cartera Reed Zimnym Zabójcą, jednak dla Emmy jest ostoją bezpieczeństwa. Carterowi udało się wydostać ze szponów mafii i zapewnić gwarancję nietykalności dla Emmy. To jednak może się już niedługo zmienić. Po roku spokoju w mafijnych porachunkach wraca do gry Cole, a przed Carterem pojawia się trudna decyzja. Powrót prawowitego dziedzica rodziny  Mauriciów wzbudza niepokój w mafijnym świecie i zmusza Cartera do powrotu. Tymczasem w życiu Emmy pojawia się tajemnicza kobieta, która podaje się za jej siostrę i wywraca wspomnienia z dzieciństwa. Wszystkie wydarzenia potwierdzają, że nie sposób uciec przed przeszłością, o czym przekona się boleśnie Carter i Emma. 

Emocjonująca opowieść o mafijnych porachunkach, dawnych grzechach i wielkim marzeniu o miłości.

     Carter Reed 2 to bardzo udana kontynuacja losów Cartera i Emmy, jednak pierwszy tom wywarł na mnie większe wrażenie. Książkę czyta się lekko, autorka wraca do wczesniejszych wątków, dzięki czemu czytelnik szybko odnajduje się w fabule. Bardzo podoba mi się przedstawienie całej historii z perspektywy obojga bohaterów. Ten zabieg pozwala jeszcze lepiej poznać emocje i motywy, którymi się kierują. Momentami irytowało mnie zachowanie Emmy i nie zdecydowanie Cartera. Z drugiej strony ich postępowanie stwarza klimat tej opowieści i daje czytelnikowi niepewność, co do dalszych ich losów. Na bohaterów czeka szereg intryg i przeciwności, które mocno wpłyną na ich decyzje oraz życie. Autorka stworzyła trzymającą w napięciu historię okraszoną pragniemiem miłości. 

Polecam na wakacyjne poczytanie. 

Chcesz poznać historie Emmy i Cartera? 


Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia