Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Mad dogs - Ada Tulińska

środa, 13 lipca 2022


W każdy z nas drzemie zło, które rozszarpuje nas kawałek po kawałku. Jedni umieją nad nim zapanować, dla innych stanowień sens życia. To zło często kształtują nasze wydarzenia z przeszłości. Jednak to od nas zależy czy zapanujemy nad demonami przeszłości. 

Tytuł: Mad dogs
Autorka: Ada Tulińska
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki 
Liczba stron: 312
 Data wydania: 13.07.2022


     Zuza, studentka turystyki na Uniwersytecie Lubelskim rozpoczyna zasłużone wakacje. Wraca do rodzinnego miasta i szybko okazuje się, że to lato będzie inne niż planowała. Jej wielka niespełniona miłość, przyjaciel z dzieciństwa Jasiek wcale nie ma zamiaru zaprosić ją na żagle. A na domiar złego od nowego roku akademickiego planuje wyprowadzkę ze wspólnej stancji. Jasiek zakochał się w Alicji i planuje z nią przyszłość, co jest sporym zaskoczeniem i rozczarowaniem dla Zuzanny. Jednak to dopiero początek wydarzeń, które zmienią życie Zuzy. Na jej drogę pojawia się tajemniczy i przyciągający motocyklista z klubu Mad Dogs. Choć ich pierwsze spotkanie nie należało do udanych, to okazuje się, że łączy ich dużo więcej. Ich spotkania to nie tylko przypadek, ale prawdziwe przyciąganie ciał i serc.

Co zrobić, kiedy serce rwie się do mężczyzny, który może stanowić śmiertelne zagrożenie? 

     Mieszkancy Zwierzyńca żyją natomiast zabójstwem młodej kobiety, koleżanki Zuzanny ze szkolnych lat. Atrakcyjna blondynka była torturowana przed śmiercią, a jej ciało zabójca porzucił w lesie. Szybko okazuje się, że to nie ostatnia zbrodnia, która wstrząśnie miasteczkiem. Kolejną ofiarę odkrywa Zuzanna i szybko rozpoznaje, że jest to dziewczyna Jaśka. Krąg podejrzanych jest szeroki, jednak na miejscu zbrodni brakuje jakichkolwiek śladów. A może policja kryje zabójcę? 

Co wspólnego ze zbrodniami ma przystojny motocyklista?
Czy Zuza rozwikła tajemnicę bestii ze Zwierzyńca?
Co będzie silniejsze - zdrowy rozsądek, czy pragnienie serca?

     Mad Dogs to kryminalna zagadka z nutą poszukiwania miłości i pożądania. Polubiłam szaloną Zuzkę, wkręciło mnie śledztwo i burzliwy romans. Książka zaczyna się mocno, akcja dynamiczne się zmienia i trzyma w napięciu. A samo zakończenie zaskakuje, ale bardzo fajnie wiąże fakty. Polecam na letni wieczór. Na pewno będzie udany! 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Przygoda czytelnicza ciekawie się zapowiada, kilka elementów mnie przekonuje, zatem tytuł będę miała na uwadze podczas wakacyjnego relaksu. :) Izabela

    OdpowiedzUsuń
  2. Fabuła jak najbardziej dla mnie, ale czasu brak na czytanie...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia