Lubisz kosmetyki? Chcesz poznawać nowości? Jesteś łowczynią okazji, która równie chętnie uzupełni swój budżet? Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Oszczędzaj na zakupach, zamawiaj produkty ze zniżką i z dostawą bezpośrednio do domu. Zarejestruj się na Konsultantka.pl Avon całkowicie za darmo i ciesz się kosmetykami w super niskich cenach. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, a dalsza współpraca zależy tylko od Ciebie. Nie masz żadnych zobowiązań, to dodatkowe zajęcie, które możesz wykonywać w czasie wolnym. Dołączając do Avon jako konsultantka i pracuj na własnych zasadach.

Przyjaciel z przeszłości - David Baddiel

wtorek, 5 lipca 2022

 

Wakacje to idealny czas na nadrobienie zaległości czytelniczych. Przychodzę, więc do Was z nie byłe jaką propozycją czytelniczą, bo wiadomo David Baddiel to autor najzabawniejszych książek dla dzieci. 

Otwórz książkę i przenieść się o 1001 lat w przyszłość. 

Jest rok 3020.

Część Ziemi jest całkowicie zalana lub podtopiona, w powietrzu unoszą się zmutowane robaki, a ludzie nie wychodzi na zewnątrz, tylko wszystkie rzeczy robi się online. Poznajcie Pip, a właściwie Pip@256X#YY.3_7, bo tak brzmi jej pełne nazwisko w wirtualnym świecie. 


Autor: David Baddiel
Wydawnictwo: Lemoniada
Liczba stron: 368
Oprawa: miękka
 Data wydania: 14.04.2022


     Nastoletnia Pip ma wszczepiony w mózgu mały bezprzewodowy chip zwany MindLinkiem, który realizuje wszystko o czym pomyśli dziewczynka. Kombinezon wyskakuje z szafy, buty pojawiają się na nogach wystarczy tylko, że Pip przywoła ich obraz w myślach. Dziewczynka uczęszcza oczywiście do internetowej szkoły, gdzie decyduje ile razy przerabia dany temat i jaką ocenę sobie wystawia. Prawdziwe marzenie naszych dzieci! Pip ma papugę i kota mówiących ludzkim głosem oraz roboklona, jednak jest bardzo samotna.

     Pewnego dnia w laboratorium rodziców odkrywa duży pierścień zielonego światła. I tak rozpoczyna się niesamowita przygoda w 2019 roku u boku młodego wynalazcy Rahula Agarwala.      Chyba nie muszę Was przekonywać, że historia jest wciągająca, a książkę Przyjaciel z przyszłości czyta się na jednym wdechu. Szalone akcję, sympatyczni bohaterowie i refleksja w jakim świecie pragniemy żyć, to fajne połączenie.  Wszystko to łączą niesamowite pomysły autora, jak zaskoczyć młodego czytelnika - portal w muszli klozetowej? Brzmi dziwnie, ale zapewniam z tą książką nie jest nudno. 

Książki Davida Baddiel naszym blogu:

Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?

Magiczny Kontroler oraz Zwierzochłopiec. Dzikie życie Malcolma

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał. 
Zapraszam do komentowania tu lub na FB. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia